Ustanowienie rekordu Polski

Nazywam się Paweł Panufnik i od 6 lat prowadzę Fundację, której głównym kierunkiem działania była do tej pory pomoc osobom pokrzywdzonym przez los. Skupiałem się przede wszystkim na pomocy osobom po wypadkach, urodzonych z wadami wrodzonymi, angażowałem się w kwestiach medycznych oraz pomagałem w nagłych wydarzeniach, które stawiały życie moich podopiecznych na głowie.

Coraz częściej zgłaszały się do mnie osoby pokrzywdzone psychicznie, materialnie, prawnie przez osoby ze swojego najbliższego otoczenia. Sam doświadczyłem i nadal doświadczam skutków mojej byłej toksycznej relacji i wiem, ile wysiłku, siły, wytrwałości, czasu i pieniędzy kosztuje ochrona swojej godności, praw i udowadniania niewinności. Po latach walki zrozumiałem, że moim przeciwnikiem jest osobowość narcystyczna. 

W ubiegłym roku rozszerzyłem zakres wsparcia i zmieniłem nazwę Fundacji z "Wybierz by pomóc" na "Wyrywanych z Piekła Narcyzmu" po to, aby obok pomocy podopiecznym, dotrzeć również do osób skrzywdzonych przez osobowości narcystyczne i pomóc ofiarom wyjść z narcystycznych więzi.

Chcę dotrzeć do jak największego grona skrzywdzonych i moim celem jest szerzenie świadomości zjawiska przemocy psychicznej od osób o zachowaniach narcystycznych i promowanie sposobów jej przeciwdziałania. 

I stąd narodził się pomysł ustanowienia rekordu Polski „Najszybciej pokonana trasa samochodem między dwoma najbardziej oddalonymi od siebie punktami w Polsce” połączonego ze zbiórką. Trasa Świnoujście – Bukowiec liczy 1067 kilometrów i po otwarciu nowego tunelu pod Świną planujemy pokonać ten dystans w przeciągu 12 godzin.

Zebrane środki zostaną wykorzystane na pokrycie kosztów:

 • organizacji szkoleń stancjonarnych na terenie całej Polski dla sądów, policji, prokuratorów, kuratorów, pedagogów, specjalistów z OZSS,
 • tworzenia materiałów o tematyce osobowości narcystycznej, wspierających rozwój umiejętności wymaganych do zidentyfikowania osobowości lub zachowań narcystycznych, 
 • biura,
 • pomocy: wsparcie specjalistów, opinie, 
 • promocji zbiórki na kanałach społecznościowych.

Ustanowienie rekordu planowy jest na dzień 27.06.2023 w moje 40. urodziny.

 
 

Dokonaj wpłaty przez PayPal:

Lub wesprzyj projekt przez SiePomaga.pl:

 

Wesprzyj projekt jednorazowo:

 
 

Wspieraj projekt cyklicznie:

 zrzutka
 
 
 

 

 


Przed dokonaniem wpłaty zapoznaj się z regulaminem fundacji. Jeżeli chciałbyś wesprzeć ten projekt na stałe wypełnij polecenie zapłaty.


 • Dane adresowe

  Fundacja Wyrywanych z Piekła Narcyzmu

  ul. Smolańska 3/121

  70-026 Szczecin

   

  mBank: 35 1140 2004 0000 3002 7709 9827

 • Dane kontaktowe

  tel. 91-481-9025
  tel. 513-442-190

  biuro[at]wybierzbypomoc.org
  www.wybierzbypomoc.org

 • Informacje

  KRS: 0000695388

  REGON: 368295964

  NIP: 9552441037

   

Script logo
Powered by lotier.pl IT, bezpieczeństwo IT, bezpieczeństwo, strony internetowe, sklepy internetowe, copy-writing, serwis, pogotowie IT, awarie, rozwiązywanie problemów IT.