Nadia

Przedstawiamy Nadię, dziewczynkę 9 letnią. Jest dzieckiem niepełnosprawnym dotkniętym czterokończynowym porażeniem mózgowym, małogłowiem, ogólną spastycznością, niepełnosprawnością intelektualną w stopniu znacznym. Nie siedzi, nie mówi, nawet nic nie bierze do ręki. Nie jest w stanie funkcjonować samodzielnie i wymaga pomocy opiekunów nieomal przy każdej czynności. Uszkodzenia ciała spowodowane czterokończynowym porażeniem mózgowym są nieodwracalne.

 

 

Dokonaj wpłaty przez PayPal:

Lub wesprzyj nas przez SiePomaga.pl:

Lub dokonaj wpłaty przez: 

Nadia jest pod opieką pani Ewy (70 lat) i pana Jerzego Grządka, którzy są dla niej rodziną zastępczą. Przebywa u nich od urodzenia, tj. od 2014 r. Wówczas Państwo Grządka prowadzili Pogotowie Rodzinne. W 2015 r. Nadia znalazła rodzinę zastępczą, jednak ta po 10 miesiącach postanowiła oddać dziewczynkę do ZOL-u. Pani Ewa i pan Jerzy postanowili ponownie otoczyć opieką dziewczynkę i jest u nich po dziś dzień.

Nadia od samego początku była rehabilitowana, ale spastyczność (zaburzenie czuciowo-ruchowe) się wzmagała i nastąpiło zwichnięcie stawu biodrowego.

W listopadzie i grudniu 2022 r. przebyła dwie poważne operacje bioder w Klinice Ortopedycznej w Poznaniu. W związku z tym potrzebna jest specjalistyczna, indywidualna  rehabilitacja a także zakup nowego sprzętu ortopedycznego, aby zapewnić jej maksymalny, na ile to możliwe komfort życia i uchronić ją od ciężkich złamań.

Potrzeby, na które zbieramy fundusze:

• Pomoc w zakupie pionizatora odwodzącego.
• Pomoc w zakupie fotelika samochodowego z obrotową platformą.
• Pomoc w zakupie wózka specjalistycznego inwalidzkiego.
• Pomoc w finansowaniu indywidualnej, specjalistycznej rehabilitacji, której celem jest łagodzenie bólu fizycznego oraz stymulowanie rozwoju psychofizycznego.
• Pomoc w finansowaniu turnusów rehabilitacyjnych – ćwiczenia w wodzie.
• Pomoc w finansowaniu prywatnych konsultacji u p. prof. Jóźwiaka w Poznaniu.
• Pomoc w zakupie lekarstw dla Nadii i opiekunów.
• Pomoc w zakupie artykułów spożywczych.

 

Dokonaj wpłaty przez PayPal:

Lub wesprzyj nas przez SiePomaga.pl:

Lub dokonaj wpłaty przez: 

Lub dokonaj wpłaty na konto fundacji: mBank 35 1140 2004 0000 3002 7709 9827 z dopiskiem "Dla Nadii".

Przed dokonaniem wpłaty zapoznaj się z regulaminem fundacji. Jeżeli chciałbyś wesprzeć Nadię na stałe wypełnij polecenie zapłaty.

Fundacja posiada stosowną dokumentację i zweryfikowała potrzeby Podopiecznego.

Jeżeli chciałbyś wesprzeć naszą Podopieczną bezpośrednio, prosimy o rozważenie przekazania dla Niej vouchera (karty podarunkowej) na zakupy.

 • Dane adresowe

  Fundacja Wyrywanych z Piekła Narcyzmu

  ul. Smolańska 3/121

  70-026 Szczecin

   

  mBank: 35 1140 2004 0000 3002 7709 9827

 • Dane kontaktowe

  tel. 91-481-9025
  tel. 513-442-190

  biuro[at]wyrywanizpiekla.org
  www.wyrywanizpiekla.org

 • Informacje

  KRS: 0000695388

  REGON: 368295964

  NIP: 9552441037

   

Script logo
Powered by lotier.pl IT, bezpieczeństwo IT, bezpieczeństwo, strony internetowe, sklepy internetowe, copy-writing, serwis, pogotowie IT, awarie, rozwiązywanie problemów IT.