Dla Edyty z dziećmi

Prosimy zapoznać się dokładnie z treścią całego opisu. Pani Edyta jest samotną matką trójki dzieci. Nasza pomoc dla tej rodziny skierowana jest do Pani Edyty oraz dwójki młodszych, niepełnoletnich dzieci. Mąż Pani Edyty odszedł od rodziny jakiś czas temu, kobieta sama wychowuje: 8-letnią Justynkę, 12-letniego Pawła oraz dorosłego syna. Pani Edyta wraz z dziećmi utrzymują się z alimentów oraz świadczeń i zasiłków. 

Dokonaj wpłaty przez PayPal:

Lub wesprzyj nas przez SiePomaga.pl:

 

Młodsze rodzeństwo nie ma jeszcze świadomości w jak trudnej sytuacji znajduje się Ich rodzina, dzięki temu mają choć namiastkę beztroskiego dzieciństwa. Ciężko jednak jest mówić o radości gdy 12-letni Paweł choruje na boreliozę oraz silną alergię. Wydawało się że walka Pawełka z boreliozą jest już zakończona sukcesem, gdy niestety na początku 2020 roku, okazało się że ta choroba nadal jest problemem. Najmłodsza z pociech, Justynka również nie cieszy się dobrym zdrowiem. Na początku 2020 roku, była długo w szpitalu, ale na szczęście okazało się że to niegroźne problemy z jelitami. Niestety, jak wykazało badanie MR głowy, Justynka ma hiperintensywne ogniska niespecyficznej demielinizacjii. Ustalana jest przyczyna tego stanu rzeczy. Justynka skarży się na bóle głowy, Jakby tego było mało osoba która musi być ostoją dla tych cudownych dzieci, także nie zna życia bez dyskomfortu spowodowanego licznymi chorobami. Pani Edyta przewlekle choruje na Hashimoto, migrenę i ma naczyniaka żylnego mózgu, oraz zdiagnozowane w listopadzie 2019 roku - przewlekłe zapalenie trzustki. Ma również problemy z odcinkiem lędźwiowym kręgosłupa. Posiada orzeczenie o niepełnosprawności, jest osobą bezrobotną. O tę rodzinę należy zadbać po prostu, w codziennym życiu, w codziennych wydatkach. To są potrzeby, o które chcemy dbać regularnie ale też mamy na uwadze pomoc w wydatkach większych, jednorazowych jak zakup jakiegoś sprzętu ( zrealizowaliśmy marzenie dzieci o komputerze- przekazany 26 kwietnia 2019 roku)  czy pomoc cykliczna np: zorganizowanie wakacji lub ferii. 

 

 

Pani Edyta nie ma do kogo zwrócić się o pomoc, dlatego my Jej pomożemy i liczymy na Wasze wsparcie. Wspólnymi siłami na pewno uda nam się zapewnić tym dzieciom godny start w życie dorosłe, a Pani Edycie zdejmiemy z barków część ciężaru który dźwiga sama.

 

Potrzeby na które zbieramy fundusze:

 • Komputer stacjonarny (bez monitora).
 • Opieka medyczna dla dzieci. - Na bieżąco realizujemy potrzeby w tym zakresie.
 • Opieka medyczna dla Pani Edyty - Na bieżąco realizujemy potrzeby w tym zakresie.
 • Zakup lekarstw ogólnodostępnych oraz tych dostępnych na receptę – Na bieżąco realizujemy potrzeby w tym zakresie.
 • Artykuły szkolne. - Na bieżąco realizujemy potrzeby rodziny w tym zakresie.
 • Podstawowe artykuły żywnościowe. - Na bieżąco realizujemy potrzeby rodziny w tym zakresie.
 • Pomoc w opłacaniu rachunków dotyczących mieszkania Pani Edyty i dzieci. - Na bieżąco realizujemy potrzeby rodziny w tym zakresie.
 • Kamera internetowa do nauki zdalnej dla Pawła. - Przekazana.
 • Czajnik elektryczny. - Przekazany.
 • Artykuły chemiczne i kosmetyki codziennego użytku. - Na bieżąco realizujemy potrzeby rodziny w tym zakresie.
 • Odzież i buty dla dzieci i Pani Edyty: Paweł 12 lat - 152 cm + but 37, Justyna 8 lat 135 cm + 32 but. Pani Edyta: rozmiar ubrań M, rozmiar butów 37. - Na bieżąco realizujemy potrzeby rodziny w tym zakresie.
 • Pomoc w realizacji hobby i zajęć pozalekcyjnych dzieci. - Na bieżąco realizujemy potrzeby rodziny w tym zakresie.
 • Ferie 2020 dla dzieci. - Zrealizowane.
 • Wakacje 2020 dla dzieci i Pani Edyty -  Zrealizowaliśmy krótkie wakacje 29.06.20-04.07.20.
 • Pomoc w pokryciu kosztów pobytu Pani Edyty i dzieci podczas wakacji 2021. - Zrealizowane.
 • Rower dla Justynki. - Przekazany,
 • Kaski rowerowe dla obu chłopców. - Przekazane.
 • Dywan do pokoju Pawła i Justynki. - Przekazany.
 • Komputer stacjonarny ( jednostka centralna) z monitorem - Przekazany w kwietniu 2019 roku.

 

Dokonaj wpłaty przez PayPal:

Lub dokonaj wpłaty przez:

Lub dokonaj wpłaty na konto fundacji: mBank 35 1140 2004 0000 3002 7709 9827 z dopiskiem "Dla Edyty z dziećmi"

Przed dokonaniem wpłaty zapoznaj się z regulaminem fundacji. Jeżeli chciałbyś wesprzeć tę rodzinę na stałe wypełnij polecenie zapłaty.

Fundacja posiada stosowną dokumentację i zweryfikowała potrzeby Podopiecznego.

Jeżeli chciałbyś wesprzeć tę rodzinę bezpośrednio, prosimy o rozważenie przekazania dla niej vouchera ( karty podarunkowej ) na zakupy.

12-03-2022 - Ostatnia nasza pomoc dla Pani Edyty dotyczyła pokrycia kosztów akupunktury, hirudoterapii, chelatacji, wlewów witaminowych i konsultacji lekarskich.

18-01-2022 - Wspomogliśmy Panią Edytę w kanałowym leczeniu zęba, prywatnych badaniach laboratoryjnych oraz w zabiegu akupunktury z powodu migreny.

15-12-2021 - Leki, witaminy i toner do drukarki to nasza ostatnia pomoc dla Pani Edyty i dzieci :)

 

12-11-2021 - Uregulowaliśmy Pani Edycie i dzieciom rachunek za telefony, telewizję i Internet.

22-10-2021 - Pomogliśmy Pani Edycie w pokryciu kosztów Jej wizyty u stomatologa, rachunków telefonicznych, zakupu butów dla Justynki oraz katechizmów dla młodszych dzieci.

10-09-2021 - Przekazaliśmy paczkę z używanymi ubraniami dla Pani Edyty, nowe buty dla Pani Edyty i dla Pawła, jedno opakowanie tabletek na problemy hormonalne, oraz uregulowaliśmy rachunek od stomatologa za leczenie Justynki.

12-07-2021 - Pani Edyta z dziećmi na przełomie czerwca i lipca 2021 była na wakacjach w Ustroniu. Naszym Podopiecznym spodobał się ten kierunek, bo z ubiegłym roku także wypoczywali w województwie śląskim :). My wzorem ubiegłego roku pokryliśmy koszty pobytu tej rodziny w hotelu.

23-06-2021 - Pani Edyta narzeka ostatnio na nasilenie się migreny. Dlatego też wsparliśmy Ją w  zaopatrzeniu w odpowiednie leki. A dzieciom przekazaliśmy stroje kąpielowe.

 27-05-2021 - Przekazaliśmy Pani Edycie leki na migrenę i jelita oraz farby plakatowe dla Justynki :)

 

21-04-2021 - Przedstawiamy zdjęcie plecaka i butów przekazanych Pawłowi oraz okularów przeciwsłonecznych dla Justynki. Justynkę wsparliśmy także w zajęciach tanecznych oraz po raz kolejny w nauce pływania.

02-04-2021- Herbaty ziołowe, suplementy wspomagające zdrowie oraz paczka z ubraniami dla rodziny z Krakowa :).

24-03-2021 - Udzieliliśmy wsparcia Pani Edycie w pokryciu kosztów Jej leczenia kanałowego u stomatologa, a także usługi naprawy roweru Pawła.

  

09-03-2021 - Kolejna porcja leków i suplementów dla sympatycznej rodziny z Krakowa.

19-02-2021 - Przekazaliśmy Pani Edycie paczkę z ubraniami. Dziękujemy naszym Darczyńcom, Pani Izabeli oraz Pani Annie:)

11-02-2021 - W ostatnim czasie wsparliśmy Panią Edytę i dzieci w wielu kwestiach. Terapia biorezonansem dla Pawła w celu odczulania, kolejne lekcje pływania dla Justynki, tomografia komputerowa klatki piersiowej Pani Edyty, dla Niej także wizyta u pulmunologa. Poza tym zakupiliśmy również leki i suplementy dla całej rodziny oraz kartę sieciową do komputera dla Pawła.

 

07-01-2021 - Dziś wysłaliśmy do Pani Edyty i dzieci dużą paczkę pełną ubrań, głównie dla Pani Edyty i Justynki, ale jest w niej kilka rzeczy również dla Pawła. Na tę paczkę składają się dwie, jedna od Pani Edyty, druga od Pana Marka. Serdecznie dziękujemy naszym Darczyńcom :).

05-01-2021 - W ostatnim tygodniu ubiegłego roku, przekazaliśmy Pani Edycie i dzieciom czajnik elektryczny oraz pomogliśmy wykupić preparaty wspomagające dbanie o zdrowie tej rodziny.

  

21-12-2020 - Nie ustajemy we wspieraniu Pani Edyty i dzieci w różnych dziedzinach życia. Pomagamy w nauce zdalnej Pawła - stąd kamera internetowa, pomagamy także w nauce pływania Justynki, oraz regularnie wspieramy całą rodzinę w zapobieganiu i leczeniu różnym dolegliwościom zdrowotnym.

24-11-2020 - Czapki dla Pawła i Justynki oraz rękawiczki rowerowe dla rodzeństwa, to kolejne przekazane przez nas rzeczy dla rodziny z Krakowa :).

20-11-2020 - Nasza pomoc dla Pani Edyty i dzieci, w dużej mierze opiera się na dbałości o zdrowie tej rodziny. Tym razem pomogliśmy w wymianie szkieł do okularów Pani Edyty. Przekazaliśmy także leki min. na migrenę.

17-11-2020 - Wysłaliśmy dużą paczkę z ubraniami do Pani Edyty i dzieci do Krakowa. Większość z przekazanych rodzinie ubrań dostaliśmy od naszego darczyńcy Fundacji Veritas. Serdecznie dziękujemy za pomoc, jesteśmy pełni podziwu dla pomagania na wielu polach.

 

23-10-2020 - W ostatnim czasie wsparliśmy Panią Edytę, ponownie w zakupie osprzętu rowerowego dla syna. Przekazaliśmy: hamulec tarczowy i tarczę, manetkę prawą oraz łańcuch rowerowy. Pomogliśmy także Pani Edycie w opłaceniu kolejnego biorezonansu dla Niej samej oraz nauki pływania dla Justynki.

14-10-2020 - Opłaciliśmy rodzinie zabiegi biorezonansu oraz Pawłowi wizytę u neurologa.

01-10-2020 - Prezentujemy kolejną porcję leków, w zakupie których wsparliśmy Panią Edytę i dzieci.

16-09-2020 - Pomogliśmy Pani Edycie odpowiednio wyposażyć dzieci na nowy rok szkolny. Na zdjęciach prezentujemy m.in mundurki dla Justynki.

28-08-2020 - Wsparliśmy Panią Edytę w opłacaniu rachunku za telewizję, internet i telefon. Sfinansowaliśmy także naprawę roweru Pawła.

 

20-08-2020 - Nieustannie wspieramy Panią Edytą i dzieci w Ich potyczkach ze zdrowiem. Tym razem wsparcie od nas otrzymała Pani Edyta. Poniższe zdjęcie prezentuje zestaw na walkę z migreną oraz suplementy wspierające pracę trzustki.

19-08-2020 - Nowe buty dla Justynki, naprawiony komputer oraz opłacenie czynszu za mieszkanie - to jedne z naszych ostatnich form pomocy dla rodziny Pani Edyty.

09-08-2020 -  Zaopatrzyliśmy dzieci Pani Edyty w nowe wyposażenie rowerowe.

04-08-2020 - Justynka dostała od nas piękny nowy rower. Sama go wybrała. Trzeba przyznać że pasują do siebie jak ulał.:)

03-08-2020 - Prezentujemy dziś zdjęcie ubrań które dostaliśmy od Pani Katarzyny dla Justynki :)

20-07-2020 - W ubiegły czwartek Justynka miała 7 urodziny. Sama wybrała sobie prezent :). Wszystkiego najlepszego Justynko !!!!

15-07-2020 - Paczki, paczki, paczki :) Wysłaliśmy Pani Edycie dwie paczki. Jedna z ubraniami, głównie dla Pani Edyty i Justynki, od FHU GALA Tomasz Domagała, oraz kosmetyki naturalne od Probiotics Polska. Serdecznie dziękujemy !

10-07-2020 - Od 29 czerwca do 4 lipca włącznie, Pani Edyta wraz z młodszymi dziećmi była na krótkim wypoczynku, w gospodarce Agroturystycznej " U Matysa" w Wiśle Malince :). Po uśmiechniętych minach widać, że wyjazd był udany:).

 

02-07-2020 - W ubiegłym tygodniu dostaliśmy prezent od Parku Miniatur Warownia Inwałd- Świat Marzeń. Zaproszenia - bilety wstępu do Parku :). Dwa z nich przekazujemy dzieciom Pani Edyty :).

07-06-2020 -  W tym tygodniu po raz kolejny wsparliśmy Panią Edytę i dzieci w działaniach na rzecz zdrowia, przy pomocy wskazanych przez Panią Edytę produktów.

 

26-05-2020 - Kupiliśmy dywan do pokoju dwójki młodszych dzieci Pani Edyty, Justynki i Pawła. PS: Początkowo było dodane zdjęcie innego dywanu, ale wymieniliśmy zdjęcie bo na prośbę dzieci wymieniliśmy dywan.:)

 

14-05-2020 - Pomagamy jak możemy Pani Edycie i dzieciom w dbaniu o zdrowie. Po raz kolejny przekazaliśmy tej rodzinie preparaty którymi wspiera swoje zdrowie.

13-05-2020 - Kupiliśmy opony rowerowe do dirt jumpingu.

29-04-2020 - Przekazaliśmy rodzinie Pani Edyty, hamulec rowerowy hydrauliczny oraz licznik rowerowy :).

 

27-04-2020 - Przekazaliśmy Pani Edycie produkty pro zdrowotne.

17-04-2020 - Przekazaliśmy wymarzone buty dla syna Pani Edyty :).

10-04-2020 - Przekazaliśmy Pani Edycie i dzieciom paczkę. Znajdowały się w niej płyny do dezynfekcji, chusteczki antybakteryjne i maseczki ochronne. Poza tym kask i gogle narciarskie dla młodszej dwójki dzieci oraz koszula i 3 kurtki.

30-03-2020 - Przekazaliśmy zakupy Pani Edycie i dzieciom. Opłaciliśmy również badania diagnostyczne dla Justynki.

17-03-2020 - Opłaciliśmy Pawełkowi wizytę u lekarza specjalisty, oraz wspomogliśmy zakup suplementów diety dla całej rodziny.

28-02-2020 - Kochani. Dzisiaj wysłaliśmy trochę ubrań sportowych dla dzieci na nadchodzącą wiosnę / lato oraz kask dla Pawełka który tak bardzo pokochał narty. Pawełek obchodzi niebawem urodziny. Przekazaliśmy mu z tej okazji sportową hulajnogę. Opłaciliśmy też kolejne faktury za badania lekarskie dzieci oraz Pani Edyty. Będziemy ich wspierać w miarę naszych możliwości. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i pomoc. Jesteście doprawdy wspaniali.

12-02-2020 -  Pod koniec stycznia Pan Bogdan został obdarowany przez firmę LAKMA STREFA SP. Z O. O z siedzibą w Warszowicach, a teraz Pani Edyta z Dziećmi. Paczka dla Pani Edyty i dzieci zawiera środki czystości. Serdecznie dziękujemy hojnemu Darczyńcy :)

11-02-2020 - Dzieci Pani Edyty już zakończyły ferie i wczoraj wróciły do szkoły. Prezentujemy zdjęcie na którym, dwójka młodszych dzieci świetnie się bawi podczas nauki jazdy na nartach pod okiem instruktora. Udzieliliśmy wsparcia Pani Edycie w zapewnieniu dzieciom atrakcji :).

05-02-2020 - Opłaciliśmy rodzinie usługi stomatologiczne oraz wizyty u lekarzy specjalistów.

13-01-2020 - Nic się nie zmieniło w nowym roku, nasi wspaniali Darczyńcy nadal pamiętają o fundacji i jej Podopiecznych. Dostaliśmy paczkę pełną ubrań dla dzieci Pani Edyty:)

 

 

20-12-2019 - Dziś wysyłamy świąteczne upominki dla dzieci Pani Edyty. Będą miały co robić w dni wolne od szkoły.

06-12-2019 - W ubiegłym tygodniu przekazaliśmy Dzieciom Pani Edyty dwie paczki. Zawartość jednej z nich to artykuły piśmiennicze, które dostaliśmy od firmy BIC Polska. Serdecznie dziękujemy Sponsorowi. Oprócz tego przekazaliśmy Dzieciom kilka elementów odzieży: kurtkę, bluzy i swetry.

20-11-2019 - Przekazaliśmy Pani Edycie i Jej dzieciom : zakupy spożywcze, zakupy odzieżowe w postaci elementów bielizny, oraz opłaciliśmy usługę stomatologiczną dla Pani Edyty.

14-11-2019 - Przekazaliśmy dzieciom Pani Edyty, wygodne buty i kask rowerowy.

25-10-2019 - Opłaciliśmy rodzinie usługi stomatologiczne oraz wizyty lekarskie.

 

24-10-2019 - Kolejna paczka dla rodziny z Krakowa! Dzieci bez trudu znajdą w niej coś dla siebie. Paczka zawiera m.in koszulki, spodenki, spodnie dresowe, czapki zimowe i z daszkiem, kurtki, chustki na szyję, drobne artykuły szkolne. Jest też maskotka, witaminy i słodycze.
Nasi cudowni Darczyńcy zadbali o komfort dzieci podczas ruchu na świeżym powietrzu. Do Krakowa jedzie termoaktywna odzież, aby mimo jesieni, dzieci spędzały miło czas na dworze.

07-10-2019 - Dziś wysłaliśmy dużą paczkę dla Pani Edyty i Dzieci. Paczka zawiera wiele odzieży dla obu chłopców. Jest tam wiele sportowych ubrań i do codziennego użytku, ale są również jeansy czy elegancka koszula. Przesyłamy również łyżworolki, łyżwy, ochraniacze i kask. W paczce dzieci znajdą także gry komputerowe.

 

16-09-2019 - Przekazaliśmy kask dla rodzeństwa. Naprawiliśmy również rowerek dla młodszego z chłopców, Pawła.

06-09-2019 - Dostaliśmy paczkę od naszych Darczyńców dla Justynki, córki Pani Edyty. W paczce były typowo dziewczęce zabawki i akcesoria oraz ubrania. Przekazaliśmy już wszystko dziewczynce. 

 13-08-2019 - Przekazaliśmy zakupy Pani Edycie i Jej dzieciom.


26-04-2019 - Przekazaliśmy wymarzony komputer dzieciom Pani Edyty. Serdecznie dziękujemy wszystkim Darczyńcom za okazaną pomoc!

 

01-02-2019 - Otrzymaliśmy części komputerowe (4 Pady do grania) dla całej rodziny.

31-01-2019 - Przekazaliśmy Pani Edycie buty dla syna które zostały dostarczone do fundacji.

 

Dokonaj wpłaty przez PayPal:

Wesprzyj na:

 • Dane adresowe

  Fundacja Wybierz by Pomóc

  ul. Smolańska 3/121

  70-026 Szczecin

   

  mBank: 35 1140 2004 0000 3002 7709 9827

 • Dane kontaktowe

  tel. 91-481-9025
  tel. 797-575-299

  biuro[at]wybierzbypomoc.org
  www.wybierzbypomoc.org

 • Informacje

  KRS: 0000695388

  REGON: 368295964

  NIP: 9552441037

   

Script logo
Powered by lotier.pl IT, bezpieczeństwo IT, bezpieczeństwo, strony internetowe, sklepy internetowe, copy-writing, serwis, pogotowie IT, awarie, rozwiązywanie problemów IT.