Samotne Matki w Policach

AKTUALIZACJA DOTYCZĄCA OKRESU IZOLACJI - Okres Izolacji przedłużony do dnia 03.05.2020.
Kochani, otrzymaliśmy dzisiaj (23 marca 2020)  bardzo poruszającego maila z Domu Samotnych Matek w Policach. Mowa tutaj o kilkunastu kobietach wraz z dziećmi, łącznie prawie 50 osób. Kobiety mimo iż mają zapewnioną opiekę oraz bieżące środki do życia z coraz większą obawą spoglądają w przyszłość, która w bieżącym okresie nie napawa optymizmem. My jako fundacja, chcemy pomóc ośrodkowi poprzez zabezpieczenie ich na wszelką ewentualność zaopatrując w odpowiednie produkty. Już dawno wszyscy zdaliśmy sobie sprawę z tego, że corona wirus dotyka coraz szersze grono. Problem nie dotyczy tylko szpitali i bezpośrednio zarażonych  ale też całą rzeszę ludzi którzy są obłożeni coraz surowszymi sankcjami tylko z uwagi na to, że przebywają w większym skupisku nie z własnej winy.
 
 
Witam serdecznie. Piszę w imieniu wszystkich matek przebywających w tym domu wraz z dziećmi. Jesteśmy objęte izolacja narzucona odgórnie że względu na bezpieczeństwo zarażeniem korona wirusem. Chciałybyśmy poprosić o pomoc w zakupach artykułów żywnościowych i chemicznych. Dziewczyny z Domu Samotnej Matki w Policach. - Agnieszka.
 
Kochani, informujemy że w związku z realizacją zamierzonego celu - pomocy Paniom z Domu Samotnej Matki w Policach podczas pandemii oraz związanej z tym tymczasowej izolacji - zdecydowaliśmy się zamknąć zbiórkę pieniędzy na ten cel i otworzyć się na pomoc nowym Podopiecznym. Serdecznie dziękujemy wszystkim którzy zaangażowali się w ten cel i okazali wsparcie.

Dokonaj wpłaty przez PayPal:

Dom dla Samotnych Matek z Dziećmi w Policach
 
Informuję że w dniu 12.03.2020 r, decyzją dyrektora Domu dla Samotnych Matek z Dziećmi Monar Markot
 
MONAR – MARKOT w Policach, ośrodek wsparcia został wstępnie na 14 dni zamknięty dla osób z zewnątrz ośrodka, a także  podopieczne znajdujące się w placówce wraz z dziećmi są w miarę możliwości namawiane do nie opuszczania placówki bez ostatecznej konieczności. Podopieczne Ośrodka z uznaniem i jednogłośnie podporządkowały się  decyzji dyrekcji. Decyzja ta została w dniu następnym tj. 13.03.2020 r. potwierdzona wytycznymi Zarządu Stowarzyszenia MONAR z siedzibą w Warszawie.
 
Obecnie rozważamy przedłużenie okresu izolacji do dnia 15.04.2020 r 
 
                                                                                                                        Z poważaniem 
                                                                                                                       
                                                                                                                      Dyrektor Ośrodka
Marek Buczkowski
 
Zbiórka prowadzona jest z inicjatywy fundacji w odpowiedzi na apel z prośbą o wsparcie jednej z mam z ośrodka. Mamy zgodę i akceptację dyrektora Pana Marka Buczkowskiego na dalsze prowadzenie zbiórki i działań na rzecz tego ośrodka.
 
Nasza Fundacja przystąpiła do pomocy na rzecz tego konkretnego ośrodka z uwagi na chęć dostarczenia tym kobietom zabezpieczenia na nadchodzące miesiące w postaci artykułów spożywczych z długim terminem przydatności. Chcemy im zapewnić bezpieczeństwo poprzez zaopatrzenie domu w dodatkowy zapas środków czystości oraz artykułów higienicznych przez co ograniczona zostanie do minimum konieczność opuszczania placówki przez którąkolwiek z mam. W toku rozmów przeprowadzonych z podopiecznymi ośrodka, z przedstawicielami PCPR oraz samym dyrektorem placówki Zarząd Fundacji "Wybierz by Pomóc" nie stwierdził jakichkolwiek zaniedbań ze strony powyższych.

Lub wesprzyj nas przez SiePomaga.pl:

 Potrzeby na które zbieramy fundusze:

 • Najpotrzebniejsze rzeczy to cukier, oliwa, makaron, przyprawy.
 • Mleko i jakiekolwiek płatki dla dzieci.
 • Artykuły chemiczne takie jak proszki do prania, płyny do kąpieli, płyny do dezynfekcji toalet. 

Dokonaj wpłaty przez PayPal:

Lub dokonaj wpłaty na konto fundacji: mBank 35 1140 2004 0000 3002 7709 9827 z dopiskiem "Dla Domu Samotnej Matki w Policach"

Przed dokonaniem wpłaty zapoznaj się z regulaminem fundacji. Jeżeli chciałbyś wesprzeć ten cel na stałe wypełnij polecenie zapłaty.

23-07-2021 - Przekazaliśmy paczkę z ubraniami, głównie dla dzieci ale też kilkoma elementami garderoby dla mam. Paczkę tę my także dostaliśmy od Darczyńcy, firmy Berenica sp. z o.o. Serdecznie dziękujemy!

 

22-12-2020 - Dziś kolejne zdjęcie z dostawy produktów spożywczych do Domu Dla Samotnych Matek z Dziećmi w Policach.Tym razem od Develey Polska Sp. z o.o. Bardzo dziękujemy za wsparcie !

21-12-2020 - Przy okazji Świąt nie mogliśmy zapomnieć o Domu dla Samotnych Matek z Dziećmi w Policach. Dostarczyliśmy dużą ilość mrożonej ryby oraz część konserw i pasztetów podarowanych nam przez firmę Sokołów S.A. Serdecznie dziękujemy :)

10-04-2020 - Kochani, jesteście wielcy. Dzięki Waszemu wsparciu dotarliśmy do Domu dla Samotnych Matek z Dziećmi w Policach z kolejnymi zakupami i to tuż przed świętami. Panie nie musiały martwić się o wyjście na zakupy. Wszystko czego potrzebowały otrzymały pod własne drzwi. Dostawa odbyła się w rękawiczkach i maskach przez jedną osobę z fundacji. Życzymy wszystkim spokojnych świąt. Dbajcie o siebie!

 

29-03-2020 - Odwiedziliśmy po raz kolejny Dom Samotnej Matki w Policach z drugą dostawą produktów spożywczych oraz artykułów chemicznych. Wszystko odbyło się z zachowaniem należytych standardów sanitarnych.

25-03-2020 - Przekazaliśmy matkom pierwszą partię zakupów. Kobiety otrzymały mleko, cukier, olej, makaron, przyprawy, środki piorące oraz czyszczące, kawę, herbatę oraz płatki i słodkości dla swoich dzieci. Dodatkowo przekazaliśmy każdej z Mam maski, rękawiczki chirurgiczne oraz środki odkażające w postaci 110 ml spirytusu salicylowego na walkę i przeciwdziałanie skutkom epidemii coronawirusa. Dostawa odbyła się w zgodzie z wprowadzonymi 24 marca nowymi zasadami bezpieczeństwa w związku z koronawirusem. Do 11 kwietnia włącznie nie będzie można się swobodnie przemieszczać poza celami bytowymi, zdrowotnymi, zawodowymi. Obostrzenie nie dotyczy więc:wolontariatu na rzecz walki z COVID-19. Jeśli działasz na rzecz walki z koronawirusem i pomagasz potrzebującym przebywającym na kwarantannie lub osobom, które nie powinny wychodzić z domu, możesz się przemieszczać w ramach tej działalności. źródło: https://www.gov.pl/web/koronawirus/wprowadzamy-nowe-zasady-bezpieczenstwa-w-zwiazku-z-koronawirusem - Dostawa odbyła się przez Pawła Panufnika, który to za pełnioną funkcję prezesa Fundacji nie pobiera żadnego wynagrodzenia.
 
 
26-03-2020 - Otrzymaliśmy informację z Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, że dom jest finansowany ze środków samorządów z których pochodzi każda z matek. Tego samego dnia przeprowadzono kontrolę w Domu Samotnej Matki w Policach. Poniżej wklejamy zdjęcia otrzymane od PCPR:
 
 • Dane adresowe

  Fundacja Wyrywanych z Piekła Narcyzmu

  ul. Smolańska 3/121

  70-026 Szczecin

   

  mBank: 35 1140 2004 0000 3002 7709 9827

 • Dane kontaktowe

  tel. 91-481-9025
  tel. 513-442-190

  biuro[at]wybierzbypomoc.org
  www.wybierzbypomoc.org

 • Informacje

  KRS: 0000695388

  REGON: 368295964

  NIP: 9552441037

   

Script logo
Powered by lotier.pl IT, bezpieczeństwo IT, bezpieczeństwo, strony internetowe, sklepy internetowe, copy-writing, serwis, pogotowie IT, awarie, rozwiązywanie problemów IT.