Podopieczny Piotr z córką

Prosimy zapoznać się dokładnie z treścią całego opisu. Piotr ma 49 lat, wychowuje nastoletnią córkę Julię, która pozostaje pod Jego opieką. Oboje mają problemy zdrowotne. On ma zaawansowaną cukrzycę insulinozależną oraz problemy z nerkami i sercem. Ona, alergie pokarmową i wziewną, alergię kontaktową, skazę białkową, AZS czyli Atopowe Zapalenie Skóry i astmę oskrzelową. 

 


Film z czerwca 2020 roku

 

Film z lutego 2019 roku

 

Dokonaj wpłaty przez PayPal:

Lub wesprzyj nas przez SiePomaga.pl:

Lub dokonaj wpłaty przez:

Niski miesięczny dochód generował szereg trudnych wyborów z którymi zmagał się codziennie Piotr. Czasem musiał wybierać pomiędzy zakupem np. leków dla siebie i córki i tym samym rezygnować z żywności, nie wspominając o większych wydatkach takich jak odzież. Ich codzienne życie jest skromne, ale dzięki fundacji udało się polepszyć Ich warunki mieszkaniowe, zaopatrzyć Julię w ubrania czy wysłać razem na krótki odpoczynek. 

 

Potrzeby na które zbieramy fundusze:

 • Zakup oczyszczacza powietrza, nebulizatora, inhalatora dla Julii. - Przekazane.
 • Zorganizowanie letnich wakacji 2019 dla Julii i Pana Piotra oraz finansowanie wydatków z tym wyjazdem związanych - Zorganizowane.
 • Ferie zimowe 2020 dla Julii i Pana Piotra oraz finansowanie wydatków z tym wyjazdem związanych. - Zorganizowane.
 • Zorganizowanie letnich wakacji 2020 dla Julii i Pana Piotra oraz finansowanie wydatków z tym wyjazdem związanych -Zorganizowane.
 • Rower dla Pana Piotra. - Przekazany.
 • Chemia gospodarcza, środki niezawierające alergenów, kosmetyki do stosowania dla dzieci z alergiami. - Na bieżąco realizujemy potrzeby w tym zakresie.
 • Żywność w tym specjalistyczna dla dzieci z alergiami. - Na bieżąco realizujemy potrzeby w tym zakresie.
 • Pomoc w opłacaniu rachunków Pana Piotra i Julii za prąd - Na bieżąco realizujemy potrzeby w tym zakresie. Nieregularnie także pomoc w zakresie uregulowania innych rachunków.
 • Zakup lekarstw ogólnodostępnych oraz tych dostępnych na receptę – Na bieżąco realizujemy potrzeby w tym zakresie.
 • Opieka medyczna dla Pana Piotra i Julii - Na bieżąco realizujemy potrzeby w tym zakresie.
 • Nowe uzębienie dla Pana Piotra. - Zrealizowane.
 • Wymiana wszystkich mebli w pokoju Julki. (wymiar pokoju Julki: 4,80 m x 2,50 m). - Odświeżyliśmy ściany i sufit oraz wstawiliśmy nowe meble.
 • Wymiana wszystkich mebli w pokoju Pana Piotra - salonie/pokoju dziennym. Obecne mają 30 lat. Pomoc w odświeżeniu/odmalowaniu tego pokoju. - Przekazaliśmy nowe meble oraz materiały do odświeżenia pokoju. Meble stanęły na swoim miejscu (aktualizacja z 19.04.2021) a odmalowania pokoju dokonał Piotr. Materiały w tym celu przekazaliśmy 10.03.2021.
 • Łóżko/kanapa dla Julii - Przekazana 28.03.2019
 • Kanapa dla Pana Piotra. - Przekazana.
 • Komputer przenośny dla Pana Piotra  - Przekazany. 
 • Odkurzacz dla alergików. - Przekazany.
 • Czajnik elektryczny. - Przekazany.
 • Żelazko. - Przekazane.
 • Drukarka. - Przekazana
 • Telefon komórkowy dla Pana Piotra. - Przekazany.
 • Telefon komórkowy dla Julii. - Przekazany.
 • Okazjonalna pomoc w zakresie opieki, w tym medycznej, nad kotami Pana Piotra i Julii. - Na bieżąco realizujemy zgłaszane potrzeby w tym zakresie.
 • Odzież zimowa dla Julii : kurtka, obuwie typu kozaki lub trzewiki, czapka, szalik i rękawiczki (komplet), ciepła bluza, spodnie dresowe ciepłe, jeansy. - Julia rozmiary ubrań : 164-168, wzrost 155 cm, buty najczęściej rozmiar 40,5. Spodnie: całkowita długość 90-91 cm, długość spodni od kroku 65 cm, pas 65 cm, biodra 81 cm, klatka 70 cm, rękaw od barku 55 cm, rękaw od pachy 50 cm. - Przekazane :  buty zimowe, kurtka zimowa, sweter z golfem, ciepła bluza i czapka. - Na bieżąco realizujemy zgłaszane potrzeby w tym zakresie.
 • Odzież zimowa dla Pana Piotra : kurtka z kapturem - sweter, rękawiczki, buty. - Pan Piotr rozmiar ubrań L, wzrost 177 cm. Spodnie : długość całkowita 95-100 cm, długość spodni od kroku 70-75 cm, pas 88-90 cm, klatka piersiowa  100 cm, rękaw od barku 66 cm, rękaw od pachy 58-60 cm, buty : wkładka 28, 5 cm. - Na bieżąco realizujemy zgłaszane potrzeby w tym zakresie.
 • Odzież wiosenna dla Julii : obuwie rozmiar 40,5 bluzy dresowe z długim i krótkim rękawem rozmiar 164-168, spodnie- jeansy, koszulki t-shirt rozmiar 164-168, skarpetki typu stopki rozmiar 38-39, dresy komplet (bluza i spodnie) rozmiar 164-168. - Julia koniecznie musi mierzyć ubrania przed ich zakupem. - Na bieżąco realizujemy zgłaszane potrzeby w tym zakresie.
 • Odzież wiosenna dla Pana Piotra : obuwie, kurtka, spodnie jeansy oraz dresowe, bluzy. - Na bieżąco realizujemy zgłaszane potrzeby w tym zakresie.
 • Prezenty/paczki z okazji Świąt Bożego Narodzenia 2019. - Przekazane.
 • Toaletka dla Julii. Julia jest nastolatką i wkracza w wiek, w którym ten mebel jest ważnym elementem wyposażenia pokoju młodej kobiety. - Przekazana.
 • Laptop dla Julii - dziewczynka potrzebuje go do nauki, szczególnie teraz w okresie nauki zdalnej, jak również do kontaktu z rówieśnikami oraz do spędzania wolnego czasu wyszukując w Internecie informacji które Ją interesują. Dziewczynka ma sentyment do laptopa : Dell inspiron 13 7348, ponieważ kilka lat temu taki właśnie model dostała na swoją I Komunię Świętą. Niestety, uległ wypadkowi i nie nadaje się już ani do użytku ani do naprawy. - Laptop przekazany.
 • Komputer stacjonarny +monitor dla JuliiPrzekazane. 
 • Okulary dla Pana Piotra. Pan Piotr coraz mocnej odczuwa dyskomfort w wykonywaniu codziennych czynności życiowych ze względu na pogarszający się wzrok. - Przekazane.
 • Okulary korekcyjne dla Julii.
 • Pomoc w doprowadzeniu auta Pana Piotra do stanu używalności, auto z 1998 roku. - Pomogliśmy Piotrowi i naprawiliśmy Jego auto przed wyjazdem na wakacje w sierpniu 2020 roku.
 • Łóżko dla Julii z materacem i stelażem. - Przekazane.Dokonaj wpłaty przez PayPal:

Lub wesprzyj nas przez SiePomaga.pl:

Lub dokonaj wpłaty przez:

 

Lub dokonaj wpłaty na konto fundacji: mBank 35 1140 2004 0000 3002 7709 9827 z dopiskiem "Dla Piotra z córką"

Przed dokonaniem wpłaty zapoznaj się z regulaminem fundacji. Jeżeli chciałbyś wesprzeć tę rodzinę na stałe wypełnij polecenie zapłaty.

Fundacja posiada stosowną dokumentację i zweryfikowała potrzeby Podopiecznego.

27-06-2022 - Przekazaliśmy Julii komputer, żeby mogła korzystać z niego dla rozrywki i nauki… ale to już po wakacjach oczywiście :)

24-06-2022 - Leki przeciwbólowe, przeciwalergiczne, na AZS, wspomagające pracę żołądka, krople do oczu i nosa i inne, to nasza pomoc przekazana ostatnio Piotrowi i Julii.

19-05-2022 - Kolejna porcja leków przekazana Piotrowi i Julii.

27-04-2022 - Przekazaliśmy leki dla Piotra i Julii.

07-04-2022 - Tradycyjnie, na zdjęciu ostatnie przekazane leki dla Pana Piotra i Julii.

 

30-03-2022 - Kolejna porcja leków powędrowała do Piotra i Julii.

12-03-2022 - Leki na alergię, maści, krople, leki na cukrzycę, przeciwbólowe  czy uspokajające, to leki które na stałe przekazujemy naszym Podopiecznym Piotrowi i  Julii.

25-02-2022 - Od jakiegoś czasu nasza pomoc dla Piotra i Julii skupia się głównie na lekach, ale nie zapomnieliśmy także o tym że Julia jako nastolatka ma swoje potrzeby. Otrzymała od nas do swojego pokoju monitor oraz głośniki.

 

27-01-2022 - Przekazaliśmy Panu Piotrowi i Julii leki oraz uregulowaliśmy rachunek za energię elektryczną.

18-01-2022 - Pan Piotr i Julia po raz kolejny otrzymali od nas leki.

20-12-2021 - Przekazaliśmy Julii nowe łóżko wraz ze stelażem i materacem.

15-12-2021 - Na początku grudnia przekazaliśmy koleją porcję leków Panu Piotrowi i Julii. 

16-11-2021 - Dziś kolejna porcja zdjęć z lekami przekazanymi w ostatnim czasie Piotrowi i Julii.

09-11-2021 - Uregulowaliśmy rachunek za energię elektryczną Piotra i Julii za dwa miesiące i przekazaliśmy tej rodzinie leki. Na zdjęciach część z nich.

20-10-2021 - Pan Piotr spędził 13 dni  w szpitalu na badaniach diagnostycznych. Po wyjściu ze szpitala miał do zrealizowania recepty. Pomogliśmy mu w tym oraz w uregulowaniu rachunku za energię elektryczną.

14-09-2021 - Pan Piotr doczekał się nowego uzębienia, wykonanego dzięki uprzejmości Stomatologia Kamienica 25 w Szczecinie. Bardzo dziękujemy.

 

10-09-2021 - W poniedziałek 06 września, Julia miała 14 urodziny. Niestety nie były to dzień pełen radości, ponieważ dziewczynka spędziła go w szpitalu. To był kilkudniowy pobyt, wczoraj opuściła szpital  i mogliśmy za pośrednictwem Pana Piotra przekazać Jej spóźniony prezent urodzinowy – matę/ podkładkę antypoślizgową pod mysz komputerową. Zrealizowaliśmy też recepty, które dostała w szpitalu. Życzymy Ci dużo zdrowia Julia.

03-09-2021 - Przekazaliśmy kolejną porcję leków Panu Piotrowi i Julii.

20-08-2021 - Przekazaliśmy Piotrowi i Julii sporą ilość leków dla Nich obojga oraz  dołożyliśmy się do kupienia nowych butów dla Julii.

09-08-2021 - Uregulowaliśmy rachunek za energię elektryczną Pana Piotra i Julii, za dwa miesiące.

23-07-2021 - Pan Piotr i Julia odpoczywają od kilku dni nad morzem. Przed wyjazdem zabraliśmy ich na zakupy spożywcze z elementami chemii.

15-07-2021 - Przekazaliśmy w ostatnim czasie sporą dawkę leków dla Pana Piotra, na różne Jego dolegliwości. Przykro nam, że tyle ich potrzebuje, ale cieszymy się że mogliśmy pomóc.

09-07-2021 - Pan Piotr z Julią niedługo wybierają się na wypoczynek nad morze i zabierają swoje dwa koty. Do bezpiecznego transportu oraz do wychodzenia na spacery, wyposażyliśmy zwierzaki w szelki i smycze. Przekazaliśmy również leki dla Pana Piotra.

25-06-2021 - Kolejny raz przekazaliśmy zakupy spożywcze dla Pana Piotra i Julii.

23-06-2021 - Julia wczoraj miała wizytę u alergologa, z powodu swojej astmy alergicznej. Pani doktor przepisała Jej nowe leki, które już Jej przekazaliśmy. A kilka dni wcześniej przekazaliśmy również leki, tym razem dla Julii i Jej taty, Piotra.

18-06-2021 - Uregulowaliśmy rachunek za prąd w mieszkaniu Pana Piotra i Julii. Przekazaliśmy także Panu Piotrowi tort urodzinowy, bo 06 czerwca miał swoje święto :). Wszystkiego najlepszego!

28-05-2021 - Przekazaliśmy Panu Piotrowi i Julii zakupy spożywcze oraz leki.

17-05-2021 - Przekazaliśmy Panu Piotrowi buty, oraz opłaciliśmy Jego wizytę u diabetologa. Wsparliśmy też wizytę z kotem u weterynarza. 

06-05-2021 - Pan Piotr i Julia, korzystając z uprzejmości: Stomatologia Kamienica 25 w Szczecinie, leczą swoje zęby. Dwie wizyty mają już za sobą i kilka przed sobą. Czekamy na efekty :).

04-05-2021 - Kolejna porcja zakupów spożywczych i artykułów chemicznych przekazana Panu Piotrowi i Julii. Dostarczyliśmy także rodzinie produkty higieniczne.

21-04-2021 -  Dziś kolejna porcja zdjęć z salonu Piotra i Julii :).

19-04-2021 - Po ponad dwóch latach, udało nam się zrealizować założony przez fundację cel – wymiana mebli w salonie u Piotra i Julii. Jest pięknie i bardzo przytulnie :).

02-04-2021 - Artykuły spożywcze, środki chemiczne oraz mały upominek na zajączka dla Julii - mysz komputerowa, to nasza ostatnio przekazana pomoc, rodzinie ze Szczecina :).

30-03-2021 - Przekazaliśmy Julii i Panu Piotrowi zakupy spożywcze.

 

24-03-2021 - Niewielka objętościowo porcja leków, ale o dużym znaczeniu dla Pana Piotra.

17-03-2021 - Po kilku małych zawirowaniach jest w końcu kurtka dla Julii :). Wsparliśmy Ją również w opłaceniu usługi czyszczenia kanapy- łóżka na której śpi.:)

10-03-2021- Pan Piotr zabiera się za mały remont - odświeżenie swojego pokoju. W tym celu zaopatrzyliśmy go w farby i artykuły malarskie. Zajęliśmy się również uregulowaniem rachunku za prąd Pana Piotra i Julii.

08-03-2021 - Często pod koniec miesiąca Pan Piotr i Julia otrzymują od nas zakupy spożywcze. Na zdjęciu  artykuły przekazane z końcem lutego.

01-03-2021 - Zaopatrzyliśmy Pana Piotra i Julię w niezbędne lekarstwa. W tej dziedzinie zadbaliśmy także o czworonoga rodziny – kotkę. Ma w ostatnim czasie kłopoty ze zdrowiem.

25-02-2021 - Przekazaliśmy Panu Piotrowi kurtkę zimową z kapturem. Bardzo długo na nią czekaliśmy, ale najważniejsze że nasz Podopieczny jest zadowolony, a więc było warto :).

10-02-2021 - Przekazaliśmy Panu Piotrowi i Julii lekarstwa oraz ponieśliśmy koszty wizyty Pana Piotra u lekarza diabetologa.

 

01-02-2021 - W ubiegły piątek dokonaliśmy zakupów spożywczych dla Pana Piotra i Julii. Przekazaliśmy także Julii bogatą paczkę z kosmetykami, którą otrzymaliśmy od Pani Anny z Warszawy :). Serdecznie dziękujemy !

 

29-01-2021 - Pomogliśmy Panu Piotrowi zadbać o bezpieczeństwo w domu, podczas korzystania z łazienki. Zamontował w niej uchwyty do przytrzymywania się. Przekazaliśmy również leki dla tej rodziny oraz wsparliśmy w opłaceniu rachunku za zużycie wody.

25-01-2021 - Przekazaliśmy Panu Piotrowi i Julii środki higieny osobistej oraz leki dla Pana Piotra, m.in insulinę.

08-01-2021 - Regularnie już wpieramy Pana Piotra i Julię w opłacaniu rachunków. Tym razem to rachunki za prąd i czynsz za mieszkanie.

07-01-2021 - Julia marzyła o hulajnodze i ma fajną, miejską młodzieżową hulajnogę :). Poza tym dostała też paczką pełną ubrań i kosmetyków, przekazaną nam od Darczyńcy Pana Marka. Serdecznie dziękujemy!

05-01-2021 - Przed minionymi świętami Bożego Narodzenia obdarowaliśmy Pana Piotra i Julię, m.in. kompletem garnków i zakupami spożywczymi. Julia otrzymała także cudną paczkę od Pani Martyny. Prezent zawierał m.in smartbandę, a widoczne na zdjęciu ubrania, Julia kupiła sobie za przekazany Jej przez Darczyńcę  voucher . Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim naszym Darczyńcom !

22-12-2020 - Dziś nadal zakupy dla Julii :). Na zdjęciu dwie bluzy, tę z nadrukiem Julia kupiła za kieszonkowe.

21-12-2020 - Dziś w roli głównej Julia. A dokładnie buty od fundacji i podarunek kosmetyczny od Darczyńcy dla Julii. O Panu Piotrze także nie zapominamy i opłaciliśmy Jego ostatnią wizytę u diabetologa.

 

10-12-2020 - Przekazaliśmy Panu Piotrowi i Julii dwa nowe tapicerowane fotele. Przyznajcie sami że prezentują się dużo lepiej niż te stare :).

03-12-2020 - Kolejne wsparcie z naszej strony dla sympatycznej rodziny ze Szczecina. Po raz kolejny zrobiliśmy zakupy spożywcze oraz wsparliśmy Julię kieszonkowym.

27-11-2020 - Kolejna porcja leków powędrowała do Pana Piotra i Julii.

 

16-11-2020 - Pan Piotr i Julia po raz kolejny mogli liczyć na naszą fundację w kwestii przekazania potrzebnych tacie i córce leków. Podejrzenie zakażenia koronawirusem okazało się na szczęście fałszywym alarmem. :). 

13-11-2020 - Przekazaliśmy telefon dla Julii, Jej poprzedni nie nadawał się już do użytku. Teraz ma nowy, sprawny i wybrany przez siebie :)

 

09-11-2020 - Na przełomie miesięcy października i listopada zrobiliśmy duże zakupy spożywcze dla Pana Piotra i Julii. A w pierwszych dniach listopada Julia udała się na zakupy odzieżowe, za kieszonkowe które dostała od fundacji.

 

05-11-2020 - Przekazaliśmy kolejną porcję leków dla Pana Piotra i Julii. Niestety nasi Podopieczni mają podejrzenie zakażenia koronawirusem. Wszystko okaże się w najbliższym czasie. Nie mogliśmy pozwolić żeby nasi Podopieczni czekali długo na leki, dlatego w trybie pilnym dostarczyliśmy niezbędne lekarstwa w 3 godziny po otrzymaniu zgłoszenia i kodu recept od Pana Piotra na maila.

27-10-2020 - Pan Piotr ma ostatnio większe niż zawsze kłopoty ze zdrowiem. Do wielu Jego dolegliwości, doszły także problemy z sercem. Dlatego wsparliśmy go w opłaceniu USG serca oraz wizyty u lekarza kardiologa. Nie zapominamy też o Julii, dla Niej przekazaliśmy niezbędne produkty higieniczne.

13-10-2020 - Staramy się dbać o naszych Podopiecznych w wielu aspektach życia. Opłaciliśmy Panu Piotrowi i Julii rachunki za czynsz oraz telewizję i Internet. Opłaciliśmy także  zabiegi pielęgnacyjne kota, które były niezbędne dla utrzymania go w dobrym zdrowiu. 

08-10-2020 - Za oknem jesień i coraz niższe temperatury, co niestety przełożyło się na spadek odporności i przeziębienie naszej Podopiecznej Julii.Dlatego wspomogliśmy Julię i Pana Piotra w zakupie leków a także zakupów spożywczych.

01-10-2020 - W maju tego roku urządziliśmy pokój Julii, brakowało już tylko kropki nad i, aby Jej pokój był kompletny. Dlatego Julia wybrała sobie obraz z zegarem, który już zdobi Jej ścianę :). Przekazaliśmy również żelazko ze stacją parową.

16-09-2020 - Przekazaliśmy Panu Piotrowi i Julii zakupy spożywcze oraz opłaciliśmy rachunek za prąd i czynsz.

14-09-2020 - Julia w ubiegłym tygodniu obchodziła trzynaste urodziny. Sama wybrała sobie na prezent drukarkę. Na pewno przyda Jej się w nowym roku szkolnym :). Sto lat w zdrowiu Julka !

02-09-2020 - Po długiej przerwie od nauki stacjonarnej, dzieci wróciły do szkoły. Pomogliśmy Julce przygotować się odpowiednio do tego powrotu.

 

28-08-2020 - Po raz kolejny pomogliśmy Panu Piotrowi i Julii w opłaceniu rachunków za telewizję i Internet.

26-06-2020 - Pan Piotr i Julia korzystają jeszcze z końcówki wakacji na polskim morzem :). Wyjazd zorganizowany dzięki naszemu wsparciu :).

20-08-2020 - Pan Piotr i Julia przebywają na wakacjach nad morzem. Poza naprawieniem oraz zatankowaniem auta tej rodziny, oraz przekazaniem karty podarunkowej na stację benzynową, zadbaliśmy także o ufundowanie atrakcji podczas pobytu. Na zdjęciach prezentujemy Pana Piotra przed naprawionym autem oraz ubrania które Julia kupiła sobie dzięki otrzymanej wcześniej karcie podarunkowej :).

 

02-08-2020 - Zrobiliśmy Panu Piotrowi I Julii duże zakupy spożywcze. Przekazaliśmy także lekarstwa oraz kartę podarunkową na stację benzynową.

17-07-2020 - Podczas trwających wakacji Julia i Pan Piotr będą mogli skorzystać z podwójnego zaproszenia do Parku Miniatur Warownia Inwałd - Świat Marzeń znajdującego się na zdjęciu :). Ale póki co twardo stąpamy po ziemi i opłacamy rachunki tej rodzinie za telefony, Internet i telewizję.

16-07-2020 - Julia marzyła o toaletce, więc dołożyliśmy starań aby spełnić Jej to marzenie i jest, piękna, elegancka toaletka. :) Prezentujemy również zdjęcie czajnika elektrycznego który kupiliśmy dla Pana Piotra i Julii .

15-07-2020 - Wakacje, wakacje !!! Julia korzysta z tego czasu w pełni. Jakiś czas temu dostała karty podarunkowe do m.in sklepu H&M i dzięki nim, kupuje sobie to co chce. :). Opłaciliśmy Panu Piotrowi i Julii także rachunki za prąd oraz za telefony.

 

03-07-2020 - Prezentujemy zdjęcie zakupów dla Pana Piotra i Julii.

02-07-2020 - No to mamy wakacje :) Julka w nagrodę za dobre wyniki w nauce dostała kilka kart podarunkowych do ulubionych sklepów. :)

 

09-06-2020 - Opłaciliśmy Panu Piotrowi i Julii rachunki za telewizję i Internet oraz telefony.

07-06-2020 - Mijający tydzień obfitował w wiele przekazanych rzeczy dla Pana Piotra i Julii. Okulary, spodnie, buty i koszulka ze zdjęcia są dla Pana Piotra, książki i smartwatch dla Julki. Zegarek to prezent na Dzień Dziecka dla Julii, a książki dla Julki oraz t-shirt dla Pana Piotra przekazało Wydawnictwo BIS Sp. z o.o z Warszawy. Serdecznie dziękujemy :).

01-06-2020 - Przekazaliśmy laptopa dla Julii.

29-05-2020 - Prezentujemy zdjęcia wyremontowanego pokoju Julki. Odświeżyliśmy ściany i sufit oraz wstawiliśmy nowe meble.

 

26-05-2020 - W miniony weekend zrobiliśmy dla Pana Piotra i Julii bardzo duże zakupy spożywcze. Na zdjęciu prezentujemy również paczkę dla Julii, złożoną z kosmetyków do włosów, którą dostaliśmy od firmy LOTON COSMETICS. Serdecznie dziękujemy!

14-05-2020 - Opłaciliśmy Panu Piotrowi i Julii rachunki za telewizję, Internet oraz energię elektryczną.

06-05-2020 - Przekazaliśmy produkty medyczne dla Julii.

10-04-2020 - Kochani, jesteście wielcy! Dzięki Waszemu wsparciu przekazaliśmy Panu Piotrowi i Julii kolejne zakupy spożywcze. Życzymy wszystkim spokojnych świąt. Dbajcie o siebie! :)

01-04-2020 - Opłaciliśmy Panu Piotrowi i Julii rachunek za telewizję i Internet.

25-03-2020 - Sytuacja rozprzestrzeniania się koronawirusa niestety staje się coraz poważniejsza. Wczoraj wprowadzono kolejne obostrzenia dotyczące wychodzenia z domów i przemieszczania się. W trosce o naszych Podopiecznych Pana Piotra i Julię, wczoraj późnym wieczorem zrobiliśmy dla Nich bardzo duże zakupy, żeby bezpiecznie mogli spędzić ten nadzwyczajny czas w domu.

14-03-2020 - Naszego Podopiecznego Pana Piotra, dopadło przeziębienie. Cieszymy się bardzo że to jedynie przeziębienie, ale spowodowało że Pan Piotr nie mógł zrobić sam zakupów i zrobiliśmy je za Niego. Przekazaliśmy kilka artykułów o które prosił Pan Piotr.

11-03-2020 - Przekazaliśmy lekarstwa dla Pana Piotra i Julii.

04-03-2020 -  Kochani. Dzięki Waszemu wsparciu udało nam się skompletować nowe meble do pokoju Julki. Jest szafa, dwie komody, dwie szafki, biurko oraz fotel. Zajmiemy się teraz odmalowywaniem ścian i sufitu i niebawem ujrzycie efekty naszej pracy. Dziękujemy, że jesteście z nami.

03-03-2020 - Opłaciliśmy Panu Piotrowi i Julii rachunki za telefony.

03-03-2020 - Prezentujemy zdjęcie ubrań które Julia otrzymała od jednego z naszych Darczyńców. Serdecznie dziękujemy :)

02-03-2020 - Prezentujemy zdjęcie zakupów spożywczych oraz leków przekazanych Panu Piotrowi i Julii. 

27-02-2020 - Opłaciliśmy Panu Piotrowi i Julii rachunki za : telewizję i Internet, za telefony oraz za prąd.

23-03-2020 - Dzięki wsparciu naszych Darczyńców mogliśmy wysłać Pana Piotra i Julię na wymarzone ferie w górach.:)

14-02-2020 - Przekazaliśmy Panu Piotrowi i Julii Voucher na tygodniowy pobyt w górach w czasie ferii zimowych. Dodatkowo przekazaliśmy tej rodzinie środki aby komfortowo spędzili ferie ciesząc się wspólnym czasem.

07-02-2020 - Prezentujemy zdjęcie zakupów spożywczych przekazanych Panu Piotrowi i Julii.

files/20191128_172638-3.jpg

05-02-2020 - Julia i Pan Piotr niedługo wyjeżdżają na ferie zimowe. Pomogliśmy Im w przygotowaniu się do wyjazdu :). 

 

31-01-2020 - Przekazaliśmy Julii, bardzo fajny, wygodny fotel obrotowy. Żeby mogła w wygodnych warunkach spędzać czas przy biurku, ucząc się lub relaksując.:)

30-01-2020 - Przekazaliśmy leki dla Pana Piotra i Julii.

24-01-2020 - Pan Piotr i Julia zostali obdarowani paczką pełną ubrań dla Julki. Darczyńcą jest Pani Agnieszka, serdecznie dziękujemy :).

14-01-2020 - Przekazaliśmy Panu Piotrowi i Julii niezbędne lekarstwa oraz produkty medyczne. Załączamy zdjęcie lekarstw.

 

03-01-2020 - Prezentujemy zdjęcie prezentów świątecznych, które przekazaliśmy Panu Piotrowi i Julii.

02-01-2020 - Prezentujemy zdjęcie zakupów spożywczych przekazanych Panu Piotrowi i Julii.21-12-2019 - Prezentujemy zdjęcie zakupów dla Pana Piotra i Julii.

20-12-2019 - Z Zakładów Przetwórstwa Mięsnego Pani Małgorzaty i Pana Czesława dostaliśmy paczkę dla naszych Podopiecznych Pana Piotra i Julii oraz Pana Bogdana. Podzieliliśmy produkty po równo i przekazaliśmy Podopiecznym.

16-12-2019 - Jest kolejna paczka dla naszych Podopiecznych :). Serdecznie dziękujemy, Julia na pewno ucieszy się z tych pięknych ubrań i kosmetyków.

19-11-2019 - Przekazaliśmy Panu Piotrowi nowy telefon i kilka par skarpet, oraz produkty medyczne dla Julii.

18-11-2019 - Przekazaliśmy Panu Piotrowi i Julii kilka elementów odzieży: buty, spodnie, koszule, kurtkę, bluzy i swetry.

04-10-2019 -  Przekazaliśmy kilka artykułów spożywczych dla Pana Piotra i Julii.

02-10-2019 - Ubiegły miesiąc był bardzo ważny dla naszej Podopiecznej Julii. Rozpoczęła nowy rok szkolny oraz miała 12 urodziny. Wszystkiego najlepszego Julka i powodzenia w szkole!

27-08-2019 - Dziś kolejna porcja zdjęć z górskich wakacji Pana Piotra i Julii.

23-08-2019 - Pan Piotr i Julia przesyłają pozdrowienia z wakacji, tym razem z gór. Mogli na nie pojechać wyłącznie dzięki wsparciu naszej Fundacji i jej cudownych Darczyńców. Serdecznie dziękujemy!

08-08-2019 - Pan Piotr i Julia przesyłają pozdrowienia z wakacji nad morzem, na które pojechali dzięki wsparciu naszych Darczyńców.

03-07-2019 - Przekazaliśmy Panu Piotrowi i Julii, Voucher na tygodniowy wakacyjny pobyt w górach. Dodatkowo przekazaliśmy tej rodzinie środki aby komfortowo spędzili wakacje ciesząc się wspólnym czasem.

28-06-2019 - Przekazaliśmy Panu Piotrowi i Julii odkurzacz dla alergików.

05-06-2019 - Przekazaliśmy komputer przenośny dla Pana Piotra.

 01-06-2019 - Przekazaliśmy rodzinie zakupy oraz prezenty dla Julki. Wybrane przez Nią ubrania oraz klawiaturę komputerową.

14-05-2019 - Przekazaliśmy produkty medyczne dla Julki.

09-05-2019 - Przekazaliśmy Panu Piotrowi i Julce pościel antyalergiczną, którą otrzymaliśmy od naszych Darczyńców.

26-04-2019 - Odebraliśmy z naprawy telewizor Julki.

19-04-2019 - Przekazaliśmy zakupy dla Julii i Jej Taty Piotra. Dodatkowo dziewczynce przekazaliśmy w prezencie kartę zakupową do H & M.

16-04-2019 - Przekazaliśmy oczyszczacz powietrza z nawilżaczem dla Julii. 

12-04-2019 - Przekazaliśmy artykuły szkolne dla Julii.

10-04-2019 - Przekazaliśmy ubrania dla Julii.

09-04-2019 - Przekazaliśmy ubrania dla Julii.

08-04-2019 - Przekazaliśmy kanapę dla Pana Piotra i Julii.

05-04-2019 - Przekazaliśmy ubrania oraz buty dla Julii.

04-04-2019 - Przekazaliśmy lekarstwa dla Pana Piotra i Julii.

03-04-2019 - Przekazaliśmy kilka artykułów spożywczych dla Pana Piotra i Julii.

28-03-2019 - Przekazaliśmy łóżko (kanapę) dla Julii.

28-03-2019 - Przekazaliśmy rower dla Pana Piotra.

15-03-2019 - Przekazaliśmy buty dla Pana Piotra. 

11-03-2019 - Przekazaliśmy ubrania, inhalator oraz kosmetyki dla Julii.

05-02-2019 - Przekazaliśmy produkty medyczne dla Julki.

Dokonaj wpłaty przez PayPal:

Lub dokonaj wpłaty przez:

:

Zdjęcia z pierwszej wizyty:

 • Dane adresowe

  Fundacja Wybierz by Pomóc

  ul. Smolańska 3/121

  70-026 Szczecin

   

  mBank: 35 1140 2004 0000 3002 7709 9827

 • Dane kontaktowe

  tel. 91-481-9025
  tel. 797-575-299

  biuro[at]wybierzbypomoc.org
  www.wybierzbypomoc.org

 • Informacje

  KRS: 0000695388

  REGON: 368295964

  NIP: 9552441037

   

Script logo
Powered by lotier.pl IT, bezpieczeństwo IT, bezpieczeństwo, strony internetowe, sklepy internetowe, copy-writing, serwis, pogotowie IT, awarie, rozwiązywanie problemów IT.