Zwierzęta Jerzego

Prosimy zapoznać się dokładnie z treścią całego opisu. Kochający zwierzęta ludzie mają ogromne serca. Jedną z takich osób jest Pan Jerzy, który porzucił miejskie życie, by stworzyć miejsce wyjątkowe, będące jednocześnie domem dla zwierząt i azylem dla ludzi. Niestety pandemia i brak wystarczających środków pokrzyżowały plany Pana Jerzego, ale liczymy, że wspólnie pomożemy mu zadbać o przyszłość Jego podopiecznych, zapewnić dzieciom ciekawe miejsce do odwiedzenia oraz pozwolić Panu Jerzemu kontynuować swoje plany zawodowe związane z tym miejscem.

 

 

 

Dokonaj wpłaty przez PayPal:

Lub wesprzyj nas przez SiePomaga.pl:

Lub dokonaj wpłaty przez:

Z powodu pandemii nie mogą odbywać się spotkania i zajęcia z alpakami, ale zwierzęta wciąż wymagają przecież takiej samej pielęgnacji, muszą jeść i być bezpieczne, to jest dla Pana Jerzego najważniejsze. Niezbędne są pasza i suplementy a także odpowiednie schronienie w czasie zimy. Przyda się też nowe ogrodzenie, by uniknąć zagrożenia ze strony dzikich zwierząt. Mamy nadzieję pomóc Panu Jerzemu w tym trudnym czasie i kontynuować nasze wsparcie także gdy skończą się utrudnienia związane z pandemią.

 

 

 

Siedlisko, w którym obecnie mieszka Pan Jerzy, zostało w pewnym stopniu przygotowane, ale pozostało jeszcze wiele pracy. Docelowo miejsce to ma być szansą na kontakt z prawdziwą naturą: alpaktorepia, zajęcia dla dzieci, nauka uprawy roślin i opieki nad zwierzętami to tylko część tego, czym Pan Jerzy chciałby się podzielić z innymi. Zanim będzie to możliwe, muszą powstać ku temu odpowiednie warunki.

 

 

Potrzeby na które zbieramy fundusze wspierając zwierzęta :

 • Pasza, siano, pożywienie, suplementy dla zwierząt - w tej chwili są to: jedna alpaka, trzy owce kameruńskie, kilka kur, dwa psy oraz kotka.
 • Postawienie nowego ogrodzenia w celu wzmożenia bezpieczeństwa zwierząt i dzieci które będą w przyszłości przyjeżdżały do siedliska. - W trakcie realizacji.
 • Posadzka w stajni: pozostało do wykonania ok. 30 m2 posadzki z odwodnieniem.

Dodatkowo chcemy wesprzeć Pana Jerzego w Jego działalności:

 • Materiał na wyposażenie placu zabaw: słupki, kotwy, beton, łączniki itp.
 • Materiał na zrobienie świetlicy dla dzieci w stodole: gruz i beton na posadzkę, okna, drewno na ściany i sufit, materiały na instalację elektryczną.
 • Toaleta typu toi-toi dla gości.
 • Przyczepa do wożenia zwierząt.
 • Pomoc w powiększeniu gromady zwierząt w siedlisku alpak - w najbliższych planach zakupienie alpaki.

 

Dokonaj wpłaty przez PayPal:

Lub wesprzyj nas przez SiePomaga.pl:

Lub dokonaj wpłaty przez:


Lub dokonaj wpłaty na konto fundacji: mBank 35 1140 2004 0000 3002 7709 9827 z dopiskiem " Dla zwierząt Jerzego".

Przed dokonaniem wpłaty zapoznaj się z regulaminem fundacji. Jeżeli chciałbyś wesprzeć Pana Jerzego i Jego zwierzęta na stałe wypełnij polecenie zapłaty.

Fundacja posiada stosowną dokumentację i zweryfikowała potrzeby Podopiecznego.

09-07-2021 - Odwiedziliśmy Pana Jerzego i Jego zwierzęta. Bardzo tam u nich przyjemnie :) Mieliśmy też okazję zobaczyć postęp prac w stawianiu ogrodzenia :).

09-04-2021- Pan Jerzy nie próżnuje. Na zdjęciach zachodni płot zewnętrzny. Czekamy na dalszy rozwój wydarzeń :).

 

23-03-2021-  U Pana Jerzego ruszyły prace związane ze stawianiem ogrodzenia. Postawiono już pierwszych dziesięć słupków płotu oddzielającego wybieg dla zwierząt od ogrodu i trwają dalsze prace oraz dostawy materiałów.

 09-03-2021 - Poczyniliśmy pierwsze kroki w celu postawienia nowego ogrodzenia w siedlisku Pana Jerzego. Na zdjęciu widoczny rozładunek zakupionej siatki.

 

    

    

 • Dane adresowe

  Fundacja Wybierz by Pomóc

  ul. Smolańska 3/121

  70-026 Szczecin

   

  mBank: 35 1140 2004 0000 3002 7709 9827

 • Dane kontaktowe

  tel. 91-481-9025
  tel. 797-575-299

  biuro[at]wybierzbypomoc.org
  www.wybierzbypomoc.org

 • Informacje

  KRS: 0000695388

  REGON: 368295964

  NIP: 9552441037

   

Script logo
Powered by lotier.pl IT, bezpieczeństwo IT, bezpieczeństwo, strony internetowe, sklepy internetowe, copy-writing, serwis, pogotowie IT, awarie, rozwiązywanie problemów IT.