Leon

Prosimy zapoznać się dokładnie z treścią całego opisu. Leon, w listopadzie 2022 skończy 9 lat. Posiada orzeczenie o niepełnosprawności z powodu zaburzenia rozwoju ze spektrum autyzmu – Zespołu Aspergera. W praktyce, oznacza to dla Leona problemy z komunikacją, relacjami społecznymi, emocjami i agresją. Rodzice chłopca, Agnieszka i Marcin, próbują zniwelować dolegliwości syna poprzez terapię i farmakologię. Chłopiec przyjmuje lek który znacznie zmniejszył Jego poziom agresji  i autoagresji. Obecnie największe wyzwanie stanowi mutyzm wybiórczy chłopca. Skutkuje on brakiem komunikatów ze strony Leona o Jego samopoczuciu, np. o tym czy jest głody lub jak się czuje, czy coś go boli lub smuci. Chłopiec potrafi mówić, lecz nie komunikuje się prawie z nikim, poza swoją młodszą siostrą Polą i ukochanym psem Arianą, rasy Berneński Pies Pasterski. 

 

 Dokonaj wpłaty przez PayPal:

Lub wesprzyj nas przez SiePomaga.pl:

Lub dokonaj wpłaty przez:Leoś ma dużo zahamowań społecznych. Boi się i wstydzi osób nawet dobrze mu znanych. Ma też dużo fobii i lęków. Nigdy nie wiadomo jaki dzień będzie miał i z czym przyjdzie się zmierzyć Jemu i Jego rodzinie. Rodzice chłopca dbają o Jego rozwój najlepiej jak potrafią, organizując mu regularnie rehabilitacje pod okiem terapeutów. Najlepszą poprawę przynoszą turnusy rehabilitacyjne, ale potrzebna jest regularność dla wzmocnienia i utrzymania efektu. Tylko to daje Leonowi szansę na rozwój i samodzielność. Rodzice Leona są zdeterminowani w dążeniu do celu i w sytuacji utrudnionego dostępu do terapii i rehabilitacji starają się ćwiczyć z synem w domu i korzystać z terapii online. My chcemy pomóc Leonowi w utrzymaniu dotychczasowej ilości wyjazdów w roku z nadzieją na ich zwiększenie.


 

Potrzeby na które zbieramy fundusze:

 • Pomoc w opłacaniu turnusów rehabilitacyjnych dla Leona, na które chłopiec wyjeżdża trzy razy w roku. Każdy turnus trwa około dwóch tygodni. Pakiet  dla osób ze spektrum autyzmu zawiera m.in: zooterapię, hipoterapię, osteopatię, terapię zajęciową, stymulację wielozmysłową, Biofeedback, neuroformę.


Dokonaj wpłaty przez PayPal:

Lub wesprzyj nas przez SiePomaga.pl:

Lub dokonaj wpłaty przez:

 

Lub dokonaj wpłaty na konto fundacji: mBank 35 1140 2004 0000 3002 7709 9827 z dopiskiem "Dla Leona".

Przed dokonaniem wpłaty zapoznaj się z regulaminem fundacji. Jeżeli chciałbyś wesprzeć Leona na stałe wypełnij polecenie zapłaty.

Fundacja posiada stosowną dokumentację i zweryfikowała potrzeby Podopiecznego. 

   

  

 • Dane adresowe

  Fundacja Wyrywanych z Piekła Narcyzmu

  ul. Smolańska 3/121

  70-026 Szczecin

   

  mBank: 35 1140 2004 0000 3002 7709 9827

 • Dane kontaktowe

  tel. 91-481-9025
  tel. 513-442-190

  biuro[at]wyrywanizpiekla.org
  www.wyrywanizpiekla.org

 • Informacje

  KRS: 0000695388

  REGON: 368295964

  NIP: 9552441037

   

Script logo
Powered by lotier.pl IT, bezpieczeństwo IT, bezpieczeństwo, strony internetowe, sklepy internetowe, copy-writing, serwis, pogotowie IT, awarie, rozwiązywanie problemów IT.