Hubert

Prosimy zapoznać się dokładnie z treścią całego opisu. Hubert urodził się w 2014 roku. Mieszkał w szpitalu od urodzenia przez prawie dwa lata swojego życia. Gdy jego stan zdrowia był na tyle stabilny że mógł opuścić szpital, pojawił się inny problem. Nie miał dokąd pójść, ponieważ jego rodzice biologiczni nie zdecydowali się wychowywać syna. Szpital - Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie, pod którego opieką znajdował się Hubert, postanowił działać. Powstał reportaż telewizyjny na temat naszego małego Podopiecznego o poszukiwaniach rodziny zastępczej. I w taki właśnie sposób Pani Monika oraz Pan Zdzisław poznali Huberta. Dzięki nim, chłopiec uniknął trafienia do Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci. 

 

  

   Dokonaj wpłaty przez PayPal:Wesprzyj nas przez SiePomaga.pl:  

 Lub dokonaj wpłaty przez: 

Chłopiec posiada orzeczenie o niepełnosprawności, choruje na dziecięce porażenie mózgowe, zespół jelita krótkiego oraz jest żywiony pozajelitowo. Spożywa wprawdzie pokarm również samodzielnie, ale nie przyswaja odpowiedniej ilości składników odżywczych z powodu zespołu jelita krótkiego, jest pod stałą opieką lekarzy. Każdej nocy, przez 12 godzin, Hubert przyjmuje wszystkie niezbędne składniki odżywcze przez specjalną sondę. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem siły i odwagi Pana Zdzisława i Pani Moniki, którzy podjęli się bardzo trudnego zadania, decydując się na bycie na razie rodziną zastępczą, a w przyszłości, rodzicami adopcyjnymi dziecka wymagającego stałej opieki.
 
 
 
 
Robią wszystko, by stan Huberta  poprawiał się – chłopiec trafił pod skrzydła wyjątkowych ludzi. Dlatego bardzo nam zależy na ułatwieniu codziennego życia tej rodzinie. Przedszkole chłopca jest oddalone o 30 km od miejsca zamieszkania rodziny, czyli rodzice pokonują codziennie 120 km. Dojazd do domu jest utrudniony ze względu na ukształtowanie terenu wokół domu oraz złą nawierzchnię drogi, przez co jazda wózkiem inwalidzkim jest bardzo niebezpieczna i trudna. Szczególnie zimą. 
Dzięki nieocenionej pomocy naszych Darczyńców zrealizowaliśmy wszystkie założone na początku zbiórki cele. Teraz (maj 2021) przyszedł czas na postawienie sobie nowych wyzwań i skupienie się na ich realizacji. Większość z nich dotyczy zdrowia Huberta.
 
 
 
  
  
Potrzeby na które zbieramy fundusze:
 
 • Budowa utwardzonego podjazdu oraz chodnika przed domem. - Zrealizowana.
 • Montaż barierek ochronnych przy podjeździe oraz chodniku przed domem. - Zrealizowany.
 • Wyrównanie poziomu podłóg w domu. - Zrealizowane.
 • Przystosowanie łazienki dla Huberta poruszającego się na wózku: uchwyty, niższa umywalka, wymiana wanny na brodzik wraz z kabiną, bidet elektroniczny. Przy okazji tego remontu, uwzględniamy też przystosowanie łazienki dla 16-letniej dziewczynki Moniki, która dołączyła 23.11.2020 do Huberta i zamieszkała z Panią Moniką i Panem Zdzisławem. Bardzo się cieszymy ! - Zrealizowane.
 • Materiały do wykonania i zamontowania drzwi przesuwnych w dwóch pokojach i łazience oraz we wnęce w przedpokoju ( w celu zrobienia z niej schowka na niezbędny sprzęt: pionizator, wózek kąpielowy, chodzik Huberta, wózek inwalidzki ). - Zrealizowane.
 • Pomoc w utrzymaniu auta terenowego posiadanego przez rodzinę. Zakup nowego akumulatora . Naprawa rozrusznika. Zakup opon zimowych.- Na bieżąco realizujemy zgłaszanie w tym zakresie potrzeby.
 • Pomoc w finansowaniu rehabilitacji Huberta Metodą Krakowską ( chłopiec ma przerwę w zajęciach w czasie trwania wakacji szkolnych). Chłopiec uczęszcza raz w tygodniu na terapię trwającą 1,5 godziny. - Na bieżąco realizujemy zgłaszane potrzeby w tym zakresie.
 • W razie pilnych sytuacji zdrowotnych, pomoc w finansowaniu konsultacji lekarskich Huberta. - Na bieżąco realizujemy zgłaszane potrzeby w tym zakresie.
 • Pomoc z zakupie nowych ortez dla Huberta ( sierpień 2021). - Zrealizowane.
 • Buty dla Huberta - zakładane na ortezy.
 • Pomoc w zaopatrzeniu Huberta w odzież i obuwie. Zapotrzebowanie na zimę: kombinezon i buty. - Przekazane. Ubrania na wzrost 122 cm, buty rozmiar 29-30.
 • Nowe okulary korekcyjne dla Huberta. - Przekazane.
 • Huśtawka bocianie gniazdo dla Huberta. - Przekazana.
 • Piaskownica dla Huberta. - Przekazana.
 • Stół wodny - aktywny park z akcesoriami. - Przekazany.
 • Pomoc w zakupie wózka inwalidzkiego dla Huberta.

 

 

 
 

Dokonaj wpłaty przez PayPal:Wesprzyj nas przez SiePomaga:   

 Lub dokonaj wpłaty przez: Zdjęcie z wizyty fundacji u Huberta i Moniki w czerwcu 2021 :)

Lub dokonaj wpłaty na konto fundacji: mBank 35 1140 2004 0000 3002 7709 9827 z dopiskiem "Dla Huberta".

Przed dokonaniem wpłaty zapoznaj się z regulaminem fundacji. Jeżeli chciałbyś wesprzeć Huberta na stałe wypełnij polecenie zapłaty.

Fundacja posiada stosowną dokumentację i zweryfikowała potrzeby Podopiecznego.

22-12-2021 - Dostaliśmy i przekazaliśmy Hubertowi dwie paczki. Jedna z książkami i ubraniami od Pani Agnieszki a druga od Pani Sylwii z pianką do rąk dla dzieci. Paczka jest już w rękach Huberta! Dziękujemy serdecznie !

24-11-2021 - Zaopatrzyliśmy Huberta w zimowe, ciepłe ubrania. Przekazaliśmy chłopcu kombinezon w pięknym niebieskim kolorze oraz w podobnym kolorze buty śniegowce. Nie zmarznie i przy okazji będzie prezentował się bardzo stylowo :).

12-11-2021 - Hubert choruje na Zespół jelita krótkiego, jest żywiony pozajelitowo, ale spożywa też posiłki normalnie. Potrzebuje odwiedzać dietetyka który pilnuje m.in. czy chłopiec prawidłowo przybiera na wadze. Pokryliśmy koszt ostatniej wizyty Huberta u tego specjalisty.

 

15-10-2021 - Przekazaliśmy Hubertowi opony zimowe do terenowego auta posiadanego przez tę rodzinę :)

27-09-2021 - Hubert pilnie potrzebował konsultacji z dietetykiem w celu ustalenia indywidualnej diety dla Niego. Chłopiec ma problemy z przyswajaniem pokarmów z powodu swojej choroby, Zespołu jelita krótkiego, dlatego potrzebuje zbilansowanej diety żeby przybierał na wadze i nie potrzebował zwiększenia żywienia pozajelitowego. Pokryliśmy koszt wizyty u dietetyka.

 

24-09-2021- Hubert potrzebował nowych ortez. Jest to duży wydatek dlatego tym bardziej cieszymy się że udało nam się zorganizować większą część kwoty, a pozostałą część pokryło dofinansowanie z NFZ.

26-08-2021 - Monika i Hubert chętnie korzystają z nowego samochodu.  Pierwszą podróż nowym transportem odbyli do Krakowa, a kolejną  do Warszawy. Gdzie dzieci pojechały na kurs tańca na wózkach i przy okazji zwiedzanie stolicy :).

20-08-2021 - Dzieciaki korzystają w najlepsze z nowego samochodu! Sprawdzają jego pojemność, zapakowały auto po sam dach wyjeżdżając na wakacje i kurs tańca na wózkach :) A zanim pojawił się ten nowy samochód, dbaliśmy o wcześniejsze auto rodziny i ze środków na zbiórce Huberta zadbaliśmy o  wymianę oleju i czyszczenie klimatyzacji.

16-08-2021 - Piątek 13 nie musi być pechowy! Dla nas okazał się być bardzo szczęśliwym dniem, bo właśnie w piątek 13 kupiliśmy samochód dla naszych Podopiecznych Moniki I Huberta :) Samochód Volkswagen Multivan jest dla Nich idealny, bo dzieci poruszają się na wózkach, więc w tak dużym i wygodnym samochodzie, będą miały bardzo ułatwione wsiadanie i wysiadanie, oraz bezpieczne warunki jazdy. A spędzają w aucie dużo czasu, bo jeżdżą na różne swoje zajęcia, także w weekendy. Monika i Hubert od listopada zeszłego roku są w tej samej rodzinie zastępczej, w jednym domu. Uzbieranie środków na to auto zorganizowaliśmy na zbiórce Moniki, ale z powodów oczywistych, korzystać z niego będzie również Hubert. O Monice można przeczytać tutaj: https://www.wybierzbypomoc.org/monika.html. Bardzo się cieszymy i wszystkim Darczyńcom serdecznie dziękujemy za ogromne wsparcie. Auto jest już na miejscu, u dzieci. Dziś wyruszyły nim w pierwszą podróż, do Krakowa.

01-07-2021 - Hubert korzysta z nowych sprzętów: stołu edukacyjnego – park wodny - do zabaw sensorycznych, piaskownicy – do rozwijania umiejętności motorycznych i huśtawki bocianie gniazdo.

18-06-2021 - Na zdjęciu Hubert jeżdżący na rowerze po nowym podjeździe. Przekazaliśmy chłopcu ostatnio płyn do dezynfekcji cewnika i igłę, zadbaliśmy też o opłacenie 7 godzin zajęć terapeutycznych.

 

27-05-2021 - Przekazaliśmy Hubertowi nowe okulary korekcyjne :)

26-04-2021 - Podjazd i chodniki już są, brakuje jeszcze tylko wszystkich barierek, ale i tak jest cudnie :).

13-04-2021 - Prace nad podjazdem idą ku dobremu. Położone jest już ok 1/3 kostki brukowej i chodniki. Zrobiony jest również podjazd do drzwi wejściowych. Pozostaje dokończenie podjazdu i części chodników oraz zamontowanie barierek ochronnych.

02-04-2021 - Ciąg dalszy prac nad podjazdem miał być na wiosnę, więc jest. :) Na zdjęciach rozładunek materiałów, m.in. kostki brukowej oraz początek wznowienia prac nad utwardzeniem podjazdu.

12-03-2021 - Jest i wyrównana podłoga w łazience. Teraz dzieci, poruszając się na wózkach, mogą swobodnie poruszać się po całym domu, bez progów.

09-03-2021 - Po wyrównaniu poziomu podłóg we wszystkich wymagających tego pomieszczeniach, przeszedł czas na łazienkę. Na zdjęciu potrzebne do tego celu materiały: płytki, klej, grunt.

25-02-2021 - Drzwi przesuwne do pomieszczeń oraz wnęki w korytarzu gotowe.:)

19-02-2021 - Prezentujemy dziś efekty wyrównania podłóg w pokojach i korytarzu. Pozostała jeszcze do wyrównania podłoga w łazience.

11-02-2021 - Dziś prezentujemy zdjęcia przekazanych ostatnio materiałów potrzebnych do zakończenia prac związanych z wyrównaniem poziomu podłóg.

22-01-2021 - W ostatnim czasie pomogliśmy Hubertowi i Jego rodzinie w naprawie samochodu, który jest głównym środkiem transportu tej rodziny, szczególnie zimą, ponieważ jest to auto terenowe które dobrze sobie radzi w górach gdy spadnie śnieg. Wymieniliśmy akumulator i naprawiliśmy rozrusznik.

15-01-2021 - W nowym roku cudowna rodzina z Bieszczad nie zwalnia tempa w pracach remontowych.:) W dwóch pokojach jest już położona nowa, równa podłoga. Dzięki temu Hubert i Monika mogą swobodnie przemieszczać się na wózkach.

12-01-2021 - Dziś prezentujemy zdjęcia z remontu podłogi - wyrównywania poziomu - w dwóch pokojach. W przyszłym tygodniu rozpoczną się prace w pokoju Huberta i Moniki. 

21-12-2020 - Ostatnie szlify w łazience. Wymieniona toaleta oraz dołożone ekstra wyposażenie w postaci elektronicznego bidetu.

 

09-12-2020 - Łazienka pięknie się prezentuje. I Hubert z niej chętnie korzysta.:)

07-12-2020 - Pani Monika obiecała w ubiegłym tygodniu podziękowania od dzieci i są :).

04-12-2020 - Zapraszamy do obejrzenia filmu z korzystania z podjazdu - nieskończonego jeszcze, ale już w trakcie realizacji.

03-12-2020 - Nasz komentarz dziś niepotrzebny, słowa Pani Moniki mówią wszystko :)

27-11-2020 - No i stało się! Do rodziny Huberta, Pani Moniki i Pana Zdzisława, w ubiegły poniedziałek dołączyła nastolatka - również Monika :). Bardzo się cieszymy i jesteśmy pełni podziwu dla małżeństwa z Bieszczad. A dzieciaki są cudowne :).

19-11-2020 - Dziś zamiast zdjęcia jest film :). Na którym widać wysypujący się kliniec z ciężarówki :)

18-11-2020 - Dziś kolejna porcja zdjęć z materiałami. Tym razem są to materiały potrzebne do remontu łazienki oraz wyrównania podłóg w domu Huberta i Jego rodziny.

13-11-2020 - Dziś kolejna porcja zdjęć z prac przed domem Huberta. Nawieziony i ubity kliniec do poziomu drzwi wejściowych. Niebieskie płótno jest po to aby kamienie się nie wbijały w ziemię. Na wiosnę kolejny etap prac w postaci położenia kostki, a niedługo powstaną też krawężniki.:)

09-11-2020 - No to zaczynamy! Ruszyliśmy pełną parą z przygotowaniami gruntu pod budowę podjazdu. Opłaciliśmy fachowca który wykonuje prace. Na zdjęciach widać położony drenaż z żółtych rur i przysypany klińcem. Pod ścianą domu leżą worki z cementem a na rogu domu leżą krawężniki :).

06-11-2020 - Przekazaliśmy Hubertowi i Jego rodzinie bilety do Parku Miniatur, które dostaliśmy od MDW SP. z o.o Inwałd :). Serdecznie dziękujemy, to już drugi raz, gdy nasi Podopieczni korzystają z hojności Parku Miniatur Inwałd.

03-11-2020 - Zamówiliśmy pierwsza partię materiału na podjazd dla Huberta, koordynujemy dalsze działania.:)

 

Zdjęcia z pierwej wizyty oraz przesłane z zimy :

   

  

   

 • Budowa utwardzonego podjazdu oraz chodnika przed domem. - Zrealizowana.
 • Montaż barierek ochronnych przy podjeździe oraz chodniku przed domem. - Zrealizowany.
 • Wyrównanie poziomu podłóg w domu. - Zrealizowane.
 • Przystosowanie łazienki dla Huberta poruszającego się na wózku: uchwyty, niższa umywalka, wymiana wanny na brodzik wraz z kabiną, bidet elektroniczny. Przy okazji tego remontu, uwzględniamy też przystosowanie łazienki dla 16-letniej dziewczynki Moniki, która dołączyła 23.11.2020 do Huberta i zamieszkała z Panią Moniką i Panem Zdzisławem. Bardzo się cieszymy ! - Zrealizowane.
 • Materiały do wykonania i zamontowania drzwi przesuwnych w dwóch pokojach i łazience oraz we wnęce w przedpokoju ( w celu zrobienia z niej schowka na niezbędny sprzęt: pionizator, wózek kąpielowy, chodzik Huberta, wózek inwalidzki ). - Zrealizowane.
 • Pomoc w utrzymaniu auta terenowego posiadanego przez rodzinę. Zakup nowego akumulatora . Naprawa rozrusznika. Zakup opon zimowych.- Na bieżąco realizujemy zgłaszanie w tym zakresie potrzeby.
 • Pomoc w finansowaniu rehabilitacji Huberta Metodą Krakowską ( chłopiec ma przerwę w zajęciach w czasie trwania wakacji szkolnych). Chłopiec uczęszcza raz w tygodniu na terapię trwającą 1,5 godziny. - Na bieżąco realizujemy zgłaszane potrzeby w tym zakresie.
 • W razie pilnych sytuacji zdrowotnych, pomoc w finansowaniu konsultacji lekarskich Huberta. - Na bieżąco realizujemy zgłaszane potrzeby w tym zakresie.
 • Pomoc z zakupie nowych ortez dla Huberta ( sierpień 2021). - Zrealizowane.
 • Buty dla Huberta - zakładane na ortezy.
 • Pomoc w zaopatrzeniu Huberta w odzież i obuwie. Zapotrzebowanie na zimę: kombinezon i buty. - Przekazane. Ubrania na wzrost 122 cm, buty rozmiar 29-30.
 • Nowe okulary korekcyjne dla Huberta. - Przekazane.
 • Huśtawka bocianie gniazdo dla Huberta. - Przekazana.
 • Piaskownica dla Huberta. - Przekazana.
 • Stół wodny - aktywny park z akcesoriami. - Przekazany.

 

 

 
 

Dokonaj wpłaty przez PayPal:Wesprzyj nas przez SiePomaga:   

 Lub dokonaj wpłaty przez: Zdjęcie z wizyty fundacji u Huberta i Moniki w czerwcu 2021 :)

Lub dokonaj wpłaty na konto fundacji: mBank 35 1140 2004 0000 3002 7709 9827 z dopiskiem "Dla Huberta".

Przed dokonaniem wpłaty zapoznaj się z regulaminem fundacji. Jeżeli chciałbyś wesprzeć Huberta na stałe wypełnij polecenie zapłaty.

Fundacja posiada stosowną dokumentację i zweryfikowała potrzeby Podopiecznego.

24-11-2021 - https://wybierzbypomoc.org/files/2021-11-24_kombinezon_i_buty.jpg

12-11-2021 - Hubert choruje na Zespół jelita krótkiego, jest żywiony pozajelitowo, ale spożywa też posiłki normalnie. Potrzebuje odwiedzać dietetyka który pilnuje m.in. czy chłopiec prawidłowo przybiera na wadze. Pokryliśmy koszt ostatniej wizyty Huberta u tego specjalisty.

 

15-10-2021 - Przekazaliśmy Hubertowi opony zimowe do terenowego auta posiadanego przez tę rodzinę :)

27-09-2021 - Hubert pilnie potrzebował konsultacji z dietetykiem w celu ustalenia indywidualnej diety dla Niego. Chłopiec ma problemy z przyswajaniem pokarmów z powodu swojej choroby, Zespołu jelita krótkiego, dlatego potrzebuje zbilansowanej diety żeby przybierał na wadze i nie potrzebował zwiększenia żywienia pozajelitowego. Pokryliśmy koszt wizyty u dietetyka.

 

24-09-2021- Hubert potrzebował nowych ortez. Jest to duży wydatek dlatego tym bardziej cieszymy się że udało nam się zorganizować większą część kwoty, a pozostałą część pokryło dofinansowanie z NFZ.

26-08-2021 - Monika i Hubert chętnie korzystają z nowego samochodu.  Pierwszą podróż nowym transportem odbyli do Krakowa, a kolejną  do Warszawy. Gdzie dzieci pojechały na kurs tańca na wózkach i przy okazji zwiedzanie stolicy :).

20-08-2021 - Dzieciaki korzystają w najlepsze z nowego samochodu! Sprawdzają jego pojemność, zapakowały auto po sam dach wyjeżdżając na wakacje i kurs tańca na wózkach :) A zanim pojawił się ten nowy samochód, dbaliśmy o wcześniejsze auto rodziny i ze środków na zbiórce Huberta zadbaliśmy o  wymianę oleju i czyszczenie klimatyzacji.

16-08-2021 - Piątek 13 nie musi być pechowy! Dla nas okazał się być bardzo szczęśliwym dniem, bo właśnie w piątek 13 kupiliśmy samochód dla naszych Podopiecznych Moniki I Huberta :) Samochód Volkswagen Multivan jest dla Nich idealny, bo dzieci poruszają się na wózkach, więc w tak dużym i wygodnym samochodzie, będą miały bardzo ułatwione wsiadanie i wysiadanie, oraz bezpieczne warunki jazdy. A spędzają w aucie dużo czasu, bo jeżdżą na różne swoje zajęcia, także w weekendy. Monika i Hubert od listopada zeszłego roku są w tej samej rodzinie zastępczej, w jednym domu. Uzbieranie środków na to auto zorganizowaliśmy na zbiórce Moniki, ale z powodów oczywistych, korzystać z niego będzie również Hubert. O Monice można przeczytać tutaj: https://www.wybierzbypomoc.org/monika.html. Bardzo się cieszymy i wszystkim Darczyńcom serdecznie dziękujemy za ogromne wsparcie. Auto jest już na miejscu, u dzieci. Dziś wyruszyły nim w pierwszą podróż, do Krakowa.

01-07-2021 - Hubert korzysta z nowych sprzętów: stołu edukacyjnego – park wodny - do zabaw sensorycznych, piaskownicy – do rozwijania umiejętności motorycznych i huśtawki bocianie gniazdo.

18-06-2021 - Na zdjęciu Hubert jeżdżący na rowerze po nowym podjeździe. Przekazaliśmy chłopcu ostatnio płyn do dezynfekcji cewnika i igłę, zadbaliśmy też o opłacenie 7 godzin zajęć terapeutycznych.

 

27-05-2021 - Przekazaliśmy Hubertowi nowe okulary korekcyjne :)

26-04-2021 - Podjazd i chodniki już są, brakuje jeszcze tylko wszystkich barierek, ale i tak jest cudnie :).

13-04-2021 - Prace nad podjazdem idą ku dobremu. Położone jest już ok 1/3 kostki brukowej i chodniki. Zrobiony jest również podjazd do drzwi wejściowych. Pozostaje dokończenie podjazdu i części chodników oraz zamontowanie barierek ochronnych.

02-04-2021 - Ciąg dalszy prac nad podjazdem miał być na wiosnę, więc jest. :) Na zdjęciach rozładunek materiałów, m.in. kostki brukowej oraz początek wznowienia prac nad utwardzeniem podjazdu.

12-03-2021 - Jest i wyrównana podłoga w łazience. Teraz dzieci, poruszając się na wózkach, mogą swobodnie poruszać się po całym domu, bez progów.

09-03-2021 - Po wyrównaniu poziomu podłóg we wszystkich wymagających tego pomieszczeniach, przeszedł czas na łazienkę. Na zdjęciu potrzebne do tego celu materiały: płytki, klej, grunt.

25-02-2021 - Drzwi przesuwne do pomieszczeń oraz wnęki w korytarzu gotowe.:)

19-02-2021 - Prezentujemy dziś efekty wyrównania podłóg w pokojach i korytarzu. Pozostała jeszcze do wyrównania podłoga w łazience.

11-02-2021 - Dziś prezentujemy zdjęcia przekazanych ostatnio materiałów potrzebnych do zakończenia prac związanych z wyrównaniem poziomu podłóg.

22-01-2021 - W ostatnim czasie pomogliśmy Hubertowi i Jego rodzinie w naprawie samochodu, który jest głównym środkiem transportu tej rodziny, szczególnie zimą, ponieważ jest to auto terenowe które dobrze sobie radzi w górach gdy spadnie śnieg. Wymieniliśmy akumulator i naprawiliśmy rozrusznik.

15-01-2021 - W nowym roku cudowna rodzina z Bieszczad nie zwalnia tempa w pracach remontowych.:) W dwóch pokojach jest już położona nowa, równa podłoga. Dzięki temu Hubert i Monika mogą swobodnie przemieszczać się na wózkach.

12-01-2021 - Dziś prezentujemy zdjęcia z remontu podłogi - wyrównywania poziomu - w dwóch pokojach. W przyszłym tygodniu rozpoczną się prace w pokoju Huberta i Moniki. 

21-12-2020 - Ostatnie szlify w łazience. Wymieniona toaleta oraz dołożone ekstra wyposażenie w postaci elektronicznego bidetu.

 

09-12-2020 - Łazienka pięknie się prezentuje. I Hubert z niej chętnie korzysta.:)

07-12-2020 - Pani Monika obiecała w ubiegłym tygodniu podziękowania od dzieci i są :).

04-12-2020 - Zapraszamy do obejrzenia filmu z korzystania z podjazdu - nieskończonego jeszcze, ale już w trakcie realizacji.

03-12-2020 - Nasz komentarz dziś niepotrzebny, słowa Pani Moniki mówią wszystko :)

27-11-2020 - No i stało się! Do rodziny Huberta, Pani Moniki i Pana Zdzisława, w ubiegły poniedziałek dołączyła nastolatka - również Monika :). Bardzo się cieszymy i jesteśmy pełni podziwu dla małżeństwa z Bieszczad. A dzieciaki są cudowne :).

19-11-2020 - Dziś zamiast zdjęcia jest film :). Na którym widać wysypujący się kliniec z ciężarówki :)

18-11-2020 - Dziś kolejna porcja zdjęć z materiałami. Tym razem są to materiały potrzebne do remontu łazienki oraz wyrównania podłóg w domu Huberta i Jego rodziny.

13-11-2020 - Dziś kolejna porcja zdjęć z prac przed domem Huberta. Nawieziony i ubity kliniec do poziomu drzwi wejściowych. Niebieskie płótno jest po to aby kamienie się nie wbijały w ziemię. Na wiosnę kolejny etap prac w postaci położenia kostki, a niedługo powstaną też krawężniki.:)

09-11-2020 - No to zaczynamy! Ruszyliśmy pełną parą z przygotowaniami gruntu pod budowę podjazdu. Opłaciliśmy fachowca który wykonuje prace. Na zdjęciach widać położony drenaż z żółtych rur i przysypany klińcem. Pod ścianą domu leżą worki z cementem a na rogu domu leżą krawężniki :).

06-11-2020 - Przekazaliśmy Hubertowi i Jego rodzinie bilety do Parku Miniatur, które dostaliśmy od MDW SP. z o.o Inwałd :). Serdecznie dziękujemy, to już drugi raz, gdy nasi Podopieczni korzystają z hojności Parku Miniatur Inwałd.

03-11-2020 - Zamówiliśmy pierwsza partię materiału na podjazd dla Huberta, koordynujemy dalsze działania.:)

 

Zdjęcia z pierwej wizyty oraz przesłane z zimy :

   

  

   

 • Dane adresowe

  Fundacja Wyrywanych z Piekła Narcyzmu

  ul. Smolańska 3/121

  70-026 Szczecin

   

  mBank: 35 1140 2004 0000 3002 7709 9827

 • Dane kontaktowe

  tel. 91-481-9025
  tel. 513-442-190

  biuro[at]wyrywanizpiekla.org
  www.wyrywanizpiekla.org

 • Informacje

  KRS: 0000695388

  REGON: 368295964

  NIP: 9552441037

   

Script logo
Powered by lotier.pl IT, bezpieczeństwo IT, bezpieczeństwo, strony internetowe, sklepy internetowe, copy-writing, serwis, pogotowie IT, awarie, rozwiązywanie problemów IT.