Adam i Jego psy

Pan Adam ma 53 lat. Jest mężem, ojcem i dziadkiem, którego potrzebują jego bliscy. Jest także człowiekiem pogodzonym z losem i pokornym wobec tragedii, z którą przyszło mu się zmierzyć.

Gdy dwudziestosiedmioletnia Ewa, córka Pana Adama, odeszła po półtorarocznej walce ze złośliwym nowotworem żołądka, świat runął, ale się nie skończył. Ewa była mamą dwóch chłopców, którymi teraz opiekuje się tata. Pan Adam i jego żona starają się wspierać swoje wnuki, pomagają jak mogą, poświęcając swój czas i energię dzieciom. Jednak życie po takiej stracie nigdy już nie będzie takie, jak wcześniej, a Pan Adam, jak sam mówi, nie jest już tym samym człowiekiem. Przedwczesna śmierć, która nie powinna się zdarzyć i cierpienie córki odcisnęły nieodwracalne piętno na zdrowiu i psychice zrozpaczonych rodziców, a trudna sytuacja zmusiła Pana Adama do proszenia o pomoc w formie, której każdy chciałby uniknąć – żebrania na ulicy.

Dokonaj wpłaty przez PayPal:

Lub wesprzyj nas przez SiePomaga.pl:


 

Teraz życie Pana Adama to walka o zdrowie, a przede wszystkim zapewnienie podstawowych środków do życia dla siebie i bliskich. Cukrzyca, na którą cierpi Pan Adam, wymaga sukcesywnego przyjmowania leków i opieki specjalisty. Póki co – leki są, ale jak długo? Tego Pan Adam nie wie, ponieważ nie może przewidzieć, czy zdobędzie pieniądze na kolejne miesiące leczenia. Nasz podopieczny przeszedł niedawno operację usunięcia guza, o czym przypominają jeszcze ślady szwów na głowie Pana Adama. Niestety, również żona Pana Adama musiała poddać się operacji, jednak oboje, mimo rekonwalescencji, opiekują się wnukami. Pan Adam, jak wielu ludzi, boryka się także z wadą wzroku, która nie ułatwia codziennego funkcjonowania.

Mimo trudnej sytuacji, Pan Adam dał bezpieczne schronienie dwóm psiakom, które – zadbane i otoczone opieką – towarzyszą mu każdego dnia. Dba o nie bardziej, niż o siebie samego, co tylko potwierdza świetna kondycja podopiecznych Pana Adama. Ten człowiek gotowy jest dać ostatni kęs swoim pupilom i kupić im najlepszą karmę niż samemu cokolwiek dla siebie nowego. Chodzi w starych butach, w przymałej kurtce.

Dziadek ośmiorga wnucząt, mąż i opiekun – potrzebuje wsparcia. Sam mówi, że niczego nie oczekuje, za to wszystko co ma oddałby, by odzyskać córkę. Choć nie można wrócić straconego życia, można uczynić to, które jest, łatwiejszym. Wsparcie dla Pana Adama to przede wszystkim ciepła odzież, nowe buty, żywność, zapewnienie leków – zupełnie podstawowe potrzeby, odrobina pewności na przyszłość i lżejsza codzienność. Niewiele potrzeba, by pomóc człowiekowi, który każdego dnia dba o swoich bliskich, jak może.

Liczymy, że z Waszą pomocą uda nam się odmienić codzienność Pana Adama. Odrobina wsparcia pomoże Panu Adamowi zadbać o to, czego na co dzień nikomu nie powinno zabraknąć – żywność, odzież i leki. Każdy drobny gest będzie ogromną zmianą dla kogoś, kto doświadczył cierpienia. Razem łatwiej jest odwrócić los, który nie oszczędzał podopiecznych fundacji.

Kochani, to nie prośba o niewyobrażalne czy niemożliwe. Lepsze jutro jest w zasięgu ręki – właśnie dlatego tak gorąco zachęcamy do wsparcia Pana Adama w jego walce z codziennością. Pomóżmy mu, bo tak niewiele potrzeba, by tak wiele zmienić na lepsze!

Tacy ludzie zasługują na to by się pochylić nad ich losem. Chcemy im pomóc. Kupić odzież, karmę, zapewnić byt rodzinie i zwierzętom. Jeżeli uważasz, że ten człowiek zasługuje na to by się z nim podzielić dobrocią prosimy przyłącz się do naszej akcji.

 

Potrzeby na które zbieramy fundusze:

 • Karma dla zwierząt.
 • Wydatki na opiekę medyczną Adama i jego rodziny.
 • Zakup lekarstw ogólnodostępnych oraz tych dostępnych na receptę.
 • Żywność dla Pana Adama i jego rodziny.
 • Pomoc w postawieniu pomnika dla córki Pana Adama.
 • Odzież i buty dla Pana Adama i Jego Żony. Pan Adam : buty zimowe oraz letnie rozmiar 43, kurtka zimowa XL, spodnie rozmiar 96, koszulki i koszule XL. Żona Pana Adama : buty zimowe i letnie rozmiar 40.

Dokonaj wpłaty przez PayPal:

Lub wpłać przez:

Lub dokonaj wpłaty na konto fundacji:  mBank 35 1140 2004 0000 3002 7709 9827 z dopiskiem "Dla Adama".

Przed dokonaniem wpłaty zapoznaj się z regulaminem fundacji. Jeżeli chciałbyś wesprzeć Adama na stałe wypełnij polecenie zapłaty.

Z dniem 1 stycznia 2023 roku, wszelkie aktualizacje dotyczące Adama będą zamieszczane wyłącznie na przypisanej dla niego stronie w serwisie pomagam.

 22-02-2022 - Na dzień przed wyjazdem do Rumunii zawitał do naszego biura Pan Adam z synem i żoną. Zabraliśmy Ich na zakupy spożywcze, które Oni zabrali ze sobą do Rumunii.

16-12-2021 - Do naszego biura dwukrotnie zawitały te przemiłe dziewczyny ze zdjęcia z dużą ilością prezentów dla Pana Adama. Wiemy od Nich że że nie same kompletowały paczki,  dlatego serdecznie dziękujemy wszystkim którzy zechcieli coś przekazać dla Pana Adama :)

22-10-2021 - Na dzień przed wyjazdem Pana Adama do Rumunii, udało nam się z Nim spotkać by przekazać dla Niego buty i rękawiczki.

13-05-2021 - Pan Adam od wielu miesięcy przebywa w Rumunii, kraju z którego pochodzi. Pojechał odwiedzić rodzinę i zatrzymała go tam pandemia. Mimo dzielącej nas odległości, wsparliśmy go w zakupach spożywczych. Przy okazji, nasz Podopieczny pochwalił nam się zdjęciami swojej powiększonej psiej rodzinki .

 

30-04-2020 - Przekazaliśmy produkty spożywcze dla Pana Adama i Jego rodziny.

 

05-11-2019 - Przekazaliśmy Panu Adamowi okulary i produkty medyczne.

 

 • Dane adresowe

  Fundacja Wyrywanych z Piekła Narcyzmu

  ul. Smolańska 3/121

  70-026 Szczecin

   

  mBank: 35 1140 2004 0000 3002 7709 9827

 • Dane kontaktowe

  tel. 91-481-9025
  tel. 513-442-190

  biuro[at]wybierzbypomoc.org
  www.wybierzbypomoc.org

 • Informacje

  KRS: 0000695388

  REGON: 368295964

  NIP: 9552441037

   

Script logo
Powered by lotier.pl IT, bezpieczeństwo IT, bezpieczeństwo, strony internetowe, sklepy internetowe, copy-writing, serwis, pogotowie IT, awarie, rozwiązywanie problemów IT.