Pan Mieczysław

Prosimy zapoznać się dokładnie z treścią całego opisu. Pan Mieczysław ma 76 lat. Znalazł się pod opieką Fundacji, ponieważ bez naszej pomocy wciąż pozostanie niejako uwięziony w czterech ścianach – poruszając się na wózku nie ma możliwości swobodnego opuszczenia domu, a największą przeszkodę stanowi brak windy która pozwoli ominąć schody przy wyjściu z bloku. Trudno wyobrazić sobie co czuje ktoś, kto całe życie spędził aktywnie, a dziś nie jest w stanie nawet udać się na krótki spacer do parku. Tylko winda jest dla Pana Mieczysława szansą, ale – jak to zwykle w takich chwilach bywa – brakuje środków finansowych na zrealizowanie planu. Liczymy na Was, a przede wszystkim liczy nasz Podopieczny, Pan Mieczysław, który marzy teraz tylko o tym, by znów móc wyjść z domu

 

 

Kochani, informujemy że w związku z otrzymaną informacją od Pana Mieczysława, o znalezieniu sponsora który poniesie koszt budowy windy/podnośnika w budynku mieszalnym naszego Podopiecznego - zamykamy zbiórkę pieniędzy dla Pana Mieczysława. Serdecznie dziękujemy za okazane wsparcie finansowe. Środki zebrane za pomocą tej zbiórki, przeznaczymy na pomoc w realizacji ważnego dla Pana Mieczysława celu. 

 

Dokonaj wpłaty przez PayPal:

Wesprzyj nas przez SiePomaga:

Lub dokonaj wpłaty przez:

Schody do bloku, w którym mieszka Pan Mieczysław, są dla osoby poruszającej się na wózku - przeszkodą nie do pokonania. Sprawni, zdrowi ludzie pewnie nawet ich nie zauważają, ale ktoś, kto nie może samodzielnie chodzić, jest tu skazany na pomoc innych, a i to nie zawsze wystarczy – żona Pana Mieczysława w pojedynkę zwyczajnie nie podoła temu fizycznie. Nasz Podopieczny ledwie pamięta, kiedy ostatni raz miał okazję wybrać się do ulubionego parku – kiedyś aktywny zawodowo i pełen energii, dziś przykuty do wózka i zdany na wsparcie, które razem z Wami ogromnie chcemy mu podarować.Pan Mieczysław stracił obie nogi w wyniku zaawansowanej miażdżycy. Bardzo brakuje mu kontaktu ze światem, który – choć tuż za oknem – wydaje się niesamowicie odległy. 
 
Wrażliwy, zmęczony izolacją człowiek – Pan Mieczysław kiedyś był aktywnym muzykiem, uczył w szkole muzycznej i po prostu żył, dokładnie tak, jak każdy zdrowy człowiek. Dziś swoje myśli przelewa na papier pisząc wiersze, i czeka na chwilę, gdy znów będzie mógł odetchnąć świeżym powietrzem w pobliskim parku.

 

 

Potrzeby na które zbieramy fundusze:

 • Przystosowanie bloku mieszkalnego Pana Mieczysława - zbudowanie windy dla osób niepełnosprawnych, aby Pan Mieczysław mógł bez problemu opuszczać swoje mieszkanie i wracać do niego kiedy tylko chce

 

Dokonaj wpłaty przez PayPal:

Wesprzyj nas przez SiePomaga:

Lub dokonaj wpłaty przez:

Lub dokonaj wpłaty na konto fundacji: mBank 35 1140 2004 0000 3002 7709 9827 z dopiskiem "Dla Pana Mieczysława".

Przed dokonaniem wpłaty zapoznaj się z regulaminem fundacji. Jeżeli chciałbyś wesprzeć Pana Mieczysława na stałe wypełnij polecenie zapłaty.
Fundacja posiada stosowną dokumentację i zweryfikowała potrzeby Podopiecznego.
Jeżeli chciałbyś wesprzeć naszego Podopiecznego bezpośrednio, prosimy o rozważenie przekazania dla Niego vouchera ( karty podarunkowej ) na zakupy.
 • Dane adresowe

  Fundacja Wybierz by Pomóc

  ul. Smolańska 3/102

  70-026 Szczecin

   

  mBank: 35 1140 2004 0000 3002 7709 9827

 • Dane kontaktowe

  tel. 91-481-9025
  tel. 797-575-299

  biuro[at]wybierzbypomoc.org
  www.wybierzbypomoc.org

 • Informacje

  KRS: 0000695388

  REGON: 368295964

  NIP: 9552441037

   

Script logo