Dziennikarz sądowy

Nazywam się Paweł Panufnik i od 5 lat prowadzę Fundację "Wybierz by Pomóc", której głównym kierunkiem działania była do tej pory pomoc osobom pokrzywdzonym przez los. Skupiałem się przede wszystkim na pomocy osobom po wypadkach, angażowałem się w kwestiach medycznych oraz pomagałem w nagłych wydarzeniach, które stawiały życie moich podopiecznych na głowie.

Od jakiegoś czasu w ramach prowadzonej przeze mnie redakcji dziennikarskiej zacząłem docierać do moich słuchaczy z przekazem jak należy sobie radzić w toksycznych relacjach. Skupiam się przede wszystkim na pomocy ludziom w wychodzeniu z narcystycznych więzi.

Sam, będąc fałszywie oskarżony przez wpływowe osoby o przestępstwa których nie popełniłem, wiem co to znaczy walka o niewinność. Osoby, co stanowczo podkreślę, o których posiadam rozległą wiedzę i bogaty materiał dowodowy na przestępstwa przez nich faktycznie popełnione w przeszłości.

Sam walcząc o kontakty z dzieckiem, gdzie jednego dnia składany jest wniosek o ograniczenie władzy rodzicielskiej (klasyczna formuła przy rozstaniu gdy dziecko zamieszkuje z jednym rodzicem), a potem zmienia stanowisko i chce mnie tej władzy pozbawić nasyłając na mnie policję i prokuraturę, wiem co to znaczy czuć się zaszczutym i bezbronnym.

Jednym z najtrudniejszych momentów w naszym życiu może okazać się starcie na sali sądowej z toksyczną jednostką. Czasami kumulacja niesprzyjających nam okoliczności może być tak spora, że droga ta może stanowić istne piekło.

Moją rolą jako Dziennikarza Sądowego, jest uczestniczyć w rozprawach w Sądach, gdzie stanowię wsparcie dla osób przytłoczonych czy wręcz nadużytych przez wymiar sprawiedliwości. Moja obecność podczas procesu w  charakterze niezależnego obserwatora na sali rozpraw ma zagwarantować, że zostanie zachowana bezstronność i obiektywizm wobec wszystkich uczestników postępowania. Jako osoba zaufana, mam prawo wejść na każdą rozprawę, nawet tocząca się za zamkniętymi drzwiami, na wyraźne żądanie jednej ze stron.

 

Dokonaj wpłaty przez PayPal:

Lub wesprzyj projekt przez SiePomaga.pl:

 

Wesprzyj projekt jednorazowo:

 
 

Wspieraj projekt cyklicznie:

 zrzutka
 
 
 
Środki zostaną wykorzystane na pokrycie między innymi kosztów:
 • pomocy prawnej dla tych, których nie stać na opłacenie pełnomocnika,
 • dojazdów i zakwaterowania w ramach interwencji dziennikarskiej,
 • dojazdów i zakwaterowania jako osoba zaufana uczestnicząca w procesie,
 • biura w tym rachunki za telefon oraz dzierżawę pomieszczeń biurowych i inne,
 • pomocy innej niż prawna: wsparcie, opinie, szkolenia i inne projekty,
 • promocji zbiórki, kanału youtube i facebook w celu  szerzenia świadomości społecznej w zakresie przysługującym przed Sądem prawom,

   

   

 


Przed dokonaniem wpłaty zapoznaj się z regulaminem fundacji. Jeżeli chciałbyś wesprzeć ten projekt na stałe wypełnij polecenie zapłaty.


 • Dane adresowe

  Fundacja Wybierz by Pomóc

  ul. Smolańska 3/121

  70-026 Szczecin

   

  mBank: 35 1140 2004 0000 3002 7709 9827

 • Dane kontaktowe

  tel. 91-481-9025
  tel. 797-575-299

  biuro[at]wybierzbypomoc.org
  www.wybierzbypomoc.org

 • Informacje

  KRS: 0000695388

  REGON: 368295964

  NIP: 9552441037

   

Script logo
Powered by lotier.pl IT, bezpieczeństwo IT, bezpieczeństwo, strony internetowe, sklepy internetowe, copy-writing, serwis, pogotowie IT, awarie, rozwiązywanie problemów IT.